Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

fólie na displej iPAQ214

Drolan_ce4you (57)|29.1.2008 16:34
Zdravím,
myslíte si, že bude na rozměrově sedět fólie z iPAQ 4700 ?? Oba displeje mají mít rozměr 4"... Nechci udělat tu samou chybu jako s bejvalou n560, že se mi udělá škrábanec na displeji hned první den (naštěstí se mi za chvíli rozbila a po reklamaci jsem dostal komplet novou).
Dál bych se chtěl zeptat, jestli tady má někdo zkušenosti s lesklou fólií (ClearTouch Crystal)... doteť jsem používal ClearTouch Anti-Glare... na přímém světle byla čitelnost skoro nulová a ve tmě to celkem kazilo barvy, celkem by mě zajímal rozdíl.
díky
kapu_ce4you (268)|29.1.2008 16:59
Folie tam pujde zaleží pouze na velikosti!
S kvalitou folii problém nemám používám takový super s datartu tři za 89Kč.
Drolan_ce4you (57)|29.1.2008 17:03
[QUOTE="kapu"]Folie tam pujde zaleží pouze na velikosti!
[/QUOTE]
No právě, jde mi o to, jestli bude na 214ce pasovat fólie určená pro iPAQ4700 :yes:
kapu_ce4you (268)|30.1.2008 14:01
Ano bude
xtonda (811)|30.1.2008 23:38
V diskusi na Brighthandu někdo psal, že naměřil 63 x 83 mm.
kapu_ce4you (268)|31.1.2008 06:50
No nejlepší bude to vyzkoušet. Ale myslím siže folieneni takový problém, zajdi do obchodu a řekni at ti dají folii na iPAQ214. A tu co máš na 4700 můžeš někomu prodat.
Drolan_ce4you (57)|31.1.2008 11:03
No problém bude v tom, že ten iPAQ214 ještě nemám, takže na něj nemůžu zkoušet fólie... nemám ani fólii na 4700... chci si to objednávat ze států (Boxwave)... vrátit nepasující fólii by asi nešlo, tak nevím co mam objednat (hlavní problém je v tom, že nikde nemaj fólie určené přímo na iPAQ214)
xtonda (811)|31.1.2008 11:33
Tak iPAQ 214 je žhavá novinka, podle ohlasů na Brighthandu ho teprve tento týden, začali dostávat první zákazníci v Americe a UK. Podle informací v našich eShopech by u nás měl být k dostání nejdřív tak za 15 dní, takže to budu řešit až pak. Předpokládám že HP bude dodávat současně i fólie, takže pokud nebudou jiné, tak si vemu tu. Než budou mít příslušenství cizí výrobci chvilku potrvá, můžete zkusit napsat do boxwave, která z fólií na 4" modely bude nejlépe pasovat.
johnee_r (290)|12.2.2008 16:28
Drolan: Tobe nevyhovovala Cleartouch anti-glare? Cetl jsem na ni jen same pochvalne recenze, jak nenici barvy, je pres ni videt i n slunci a dobre se po ni pise. Chci si ji koupit, ale ted tedy nevim, jestli nekoupit radeji tu lesklou. Diky.
Drolan_ce4you (57)|13.2.2008 10:24
[QUOTE="nucleolus"]Drolan: Tobe nevyhovovala Cleartouch anti-glare? Cetl jsem na ni jen same pochvalne recenze, jak nenici barvy, je pres ni videt i n slunci a dobre se po ni pise. Chci si ji koupit, ale ted tedy nevim, jestli nekoupit radeji tu lesklou. Diky.[/QUOTE]
Asi takhle: na přímém světle, jsem musel na n560 dát podsvícení na max. abych aspoň něco viděl. při běžném denním světle to je OK. Ve tmě a šeru jsou na displei jakoby "rozpité" barvy- jsou tam vidět taková malá zrníčka - asi jako když na displei dáš kapku vody.Tak by mě právě zajímalo, jak je na tom s čitelností ta lesklá fólie za světla. Asi to vyřeším tak, že koupím lesklou a matnou a vyzkouším je.
Ppp2 (60)|13.2.2008 10:46
[QUOTE="kapu"]S kvalitou folii problém nemám používám takový super s datartu tři za 89Kč. [/QUOTE]
Zkusil jsem ji a nic moc. Nadchlo me, ze stoji 3 jen 89Kc a jsou fakt obrovske (5"), ale po nalepeni jsem to hned zase sundal. Pripada mi, ze ma jakoby nejaky vzorek, obraz je dost zkresleny. :(