Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prohlizeni site - network browser pro smartphone

Condor_ce4you (19)|29.1.2008 15:05
marne se snazim sehnat nejaky softik co umi prochazet sitove okoli po pripojeni napr. pres BT nebo WiFi, jde mi o to prohlizet, nebo spostet soubory na svem smartu (Qtek 8310) Pro PPC existuje Network Browser, ale pro smarty jsem nic nenasel, dokonce i ten resco explorer mi sitove okoli neukaze, nemate nejaky tip na softik co by toto umel ?
Dik za rady
TOM
PhSnake (872)|29.1.2008 16:39
total commander? netusim ci to ide, ale tusim verzia pre ppc to podporuje
Condor_ce4you (19)|30.1.2008 08:03
No problem je, ze softy co na PPC verzich ukazujou sitove okoli v jejich modifikacich na smarty jsou o tyto funkce oklestene (napr. Resco explorer, PE Explorer - i kdyz ten Map Network drivers ma, nicmene nic neukazuje a pokud udelam nove mapovani tak se neulozi - je to zahada (nebo ze by to bylo tim ze je to jen trialka ?)
Tom
Warlock_ce4you (43)|30.1.2008 13:34
Ja to delam trochu oklikou - mam na PC zalozeny "ftp server" a k tomu namapovene disky, ktere potrebuju - vcetne napr. sitoveho okoli na PC. Na vytvoreni FTP pouzivam BulletProof FTP server, zalozim si tam ucet a pak se pres Total Commander ve smartphonu pripojuju a s tim, ze vidim vsechno co chci. Pokud mam povoleny zapis, tak lze i zapisovat na disky.
Condor_ce4you (19)|30.1.2008 13:37
No nad tim jsem take premyslel, jako nouzovka to asi bude dobre, ale pak nejde stremovat mp3 nebo videa, chtel neco abych si mohl na smartu pustit mp3 nebo video z disku napr. pres BT ....
Tom
Warlock_ce4you (43)|31.1.2008 10:24
No leda si tu MP3 nejdriv celou stahnout :D Jinak podobny problem se zde resil a pokud si pamatuju, tak nejlepsi na co se prislo, bylo zalozit si pres Winamp svoje vlastni "radio". Bohuzel to prehravalo jenom skladby z predem daneho playlistu a nedalo se to nijak pres telefon ovladat. To uz by snad bylo lepsi streamovat si nejake "oficialni" radio - jenom ve Winampu je jich spousta...
vpx (529)|31.1.2008 13:42
ja jsem hledal podobne reseni a vsechno je dost krkolomne, nejlepsi se mi ale jevil Slimp3, coz je webove rozhrani ke streamovani. Chodilo to dobre, melo ale jednu nevyhodu: vzdy to nejdrive 30 vterin ukladalo do nejake cache, teprve potom to zaclo hrat. Je to tim, ze to byl software pro obsluhu nejakeho sitoveho mp3 prehravace. Tech 30 vterin mi na tom dost vadilo.
Kyle (279)|19.3.2008 22:51