Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Tom Tom 6 a zarizeni MDA Vario III

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Mam problem
    Mam zarizeni MDA Vario III s vestavenou navigaci, do nej jsem nainstaloval navigacni program Tom Tom 6, kdyz ho zpustim tak mi nahlasi chybi zarizeni GPS! Proto jsem sel do menu zmenit predvolby a dale do zobrazit stav GPS, tam jsem nasel menu konfigurovat. Tam jsou na vyber vestaveny, jiny bluetooth, jiny NMEA a bluetooth GPS. Bohuzel ani pri jedne z techto predvoleb to vestavenou GPS nenajde. Prosim pomozte jak mam vestavenou GPS nakonfigurovat. Diky R-Petr
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

V konfiguraci gps nastav jina NMEA zarizeni,com 4.Restartuj TomToma,jdi ven a zapni tomtoma a cekej na prvni platny signal GPS.Poprve to bude trvat dele

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Diky moc, funguje

Nováček
    Registrace
    May 2006

Muzu vedet jakou verzi TT jsi tam dal a zda na tom Variu vyuzivas vestaveny GPS nebo mas nejaky externi GPS, jde o to ze uz jsem nekde zaslechl, ze TT jede i s vestavenou GPS, konkretne na N95, ale nikde jsem k tomu nic dalsiho kokretniho nenasel. Navic, kdyz se uz prodava VARIO 3 "Lahůdkou je rovněž vestavěná GPS s navigačním SW TomTom" tak pochybuju ze je k tomu externi GPS. Vim ze na Variu jsou WM a na N95 symbian, ale pokud uz TT podporuje interni GPS, bude jej delat snad pro obe platformy. Diky.

Nováček
    Registrace
    May 2006

http://www.youtube.com/watch?v=M_EkNKAI1vI jen pro ilustraci ze to opravdu jede, takze je to TT 6.3 ale nikde o nem nic, neni natoz tak neco ke stazeni...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Na symbianu je spolupráce interní GPS s TT zatím hudba budoucnosti (možná i blízké, i když...). Video přidáno 05/2007 .

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

A podačilo se někomu Kaisera s TT6 připojit k TT Home a stahovat opavy map TT Share ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

To se mu mohlo podařit jen stěží....MapShare podporuje až TT Navcore 7, t.č. k mání pouze pro TomTom PNA, nikoli pro PDA......

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Mam zaujimavy sposob ako si mozete aktualizovat svoje mapy v svojom mobile,alebo PDA.
    Posledna mapa ktora funguje v TT6 je asi naznamejsia mapa Eastern Europe 680.1536,novsie mapy 7xx sa uz nedaju pouzit.
    Takze staci ak mate navigaciu TT ako ONE,GO a podobne,tu pripojite k PC cez program TT Home,a stiahnete aktualizaciu co ponuka Map Share k 680.1536.
    Potom mapu nakopirujete do mobilu,PDA,a podobne.
    Mne to naslo asi 15tisic zmien v tejto mape.
    Kto ma zaujem poslem link na taku aktualizovanu mapu cez mail.
    majoba@post.sk

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od majkyke
    Mam zaujimavy sposob ako si mozete aktualizovat svoje mapy v svojom mobile,alebo PDA.
    Nevím, nevím. Podle následujícího obrázku bych si tipnul, že to vytvoří jen nějaké nové soubory, které však nejsou pro běh samotného programu potřeba.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

A navic do TT GO nelze nahrat 6-tkove mapy....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

A to ti říkal kdo? Samozřejmě že to lze. Dokonce to funguje tak, že na 7-ičkové verzi aplikace fungují 6-ové mapy.

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

JJ starsi mapy v novejsich verzi aplikace fungovali vzdy bez problemu. TT5 mapy do TT6 sly taky pouzit.
    Jinak je jasne ze MapShare bude vytvaret akorat par souboru, ktere pak aplikace vezme na vedomi a podle nich pripadne upravi vypocty trasy a tak. Takze pro aktualizaci map staci tech par souboru ktere mapshare vytvori.

Podobná témata

1. centrum zarizeni windows mobile - 2. zarizeni
    Od JabaTar v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 24-06-2009, 17:02
  2. MDA VARIO- Samovolne zamykani zarizeni. prosim o pomoc
    Od somok v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-07-2007, 16:34
  3. 8310 a bluetooth zarizeni
    Od goCZi v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2007, 17:52
  4. Jake zarizeni?
    Od Andilek v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 09-11-2005, 20:23