Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tom Tom 6 a zarizeni MDA Vario III

R-Petr (9)|27.1.2008 21:13
Mam problem
Mam zarizeni MDA Vario III s vestavenou navigaci, do nej jsem nainstaloval navigacni program Tom Tom 6, kdyz ho zpustim tak mi nahlasi chybi zarizeni GPS! Proto jsem sel do menu zmenit predvolby a dale do zobrazit stav GPS, tam jsem nasel menu konfigurovat. Tam jsou na vyber vestaveny, jiny bluetooth, jiny NMEA a bluetooth GPS. Bohuzel ani pri jedne z techto predvoleb to vestavenou GPS nenajde. Prosim pomozte jak mam vestavenou GPS nakonfigurovat. Diky R-Petr
scrollbol (42)|27.1.2008 21:31
V konfiguraci gps nastav jina NMEA zarizeni,com 4.Restartuj TomToma,jdi ven a zapni tomtoma a cekej na prvni platny signal GPS.Poprve to bude trvat dele
R-Petr (9)|28.1.2008 17:36
Diky moc, funguje
sedlakr (2)|1.2.2008 19:11
Muzu vedet jakou verzi TT jsi tam dal a zda na tom Variu vyuzivas vestaveny GPS nebo mas nejaky externi GPS, jde o to ze uz jsem nekde zaslechl, ze TT jede i s vestavenou GPS, konkretne na N95, ale nikde jsem k tomu nic dalsiho kokretniho nenasel. Navic, kdyz se uz prodava VARIO 3 "Lahůdkou je rovněž vestavěná GPS s navigačním SW TomTom" tak pochybuju ze je k tomu externi GPS. Vim ze na Variu jsou WM a na N95 symbian, ale pokud uz TT podporuje interni GPS, bude jej delat snad pro obe platformy. Diky.
sedlakr (2)|1.2.2008 19:36
http://www.youtube.com/watch?v=M_EkNKAI1vI jen pro ilustraci ze to opravdu jede, takze je to TT 6.3 ale nikde o nem nic, neni natoz tak neco ke stazeni...
bjirka (380)|1.2.2008 19:59
Na symbianu je spolupráce interní GPS s TT zatím hudba budoucnosti (možná i blízké, i když...). Video přidáno 05/2007 :D .
Georf_ce4you (22)|15.2.2008 08:15
A podačilo se někomu Kaisera s TT6 připojit k TT Home a stahovat opavy map TT Share ?
Surgical (2364)|15.2.2008 12:01
To se mu mohlo podařit jen stěží....MapShare podporuje až TT Navcore 7, t.č. k mání pouze pro TomTom PNA, nikoli pro PDA......
majkyke (1)|21.2.2008 14:06
Mam zaujimavy sposob ako si mozete aktualizovat svoje mapy v svojom mobile,alebo PDA.
Posledna mapa ktora funguje v TT6 je asi naznamejsia mapa Eastern Europe 680.1536,novsie mapy 7xx sa uz nedaju pouzit.
Takze staci ak mate navigaciu TT ako ONE,GO a podobne,tu pripojite k PC cez program TT Home,a stiahnete aktualizaciu co ponuka Map Share k 680.1536.
Potom mapu nakopirujete do mobilu,PDA,a podobne.
Mne to naslo asi 15tisic zmien v tejto mape.
Kto ma zaujem poslem link na taku aktualizovanu mapu cez mail.
majoba@post.sk
Burina (8)|21.2.2008 16:22
[QUOTE="majkyke"]Mam zaujimavy sposob ako si mozete aktualizovat svoje mapy v svojom mobile,alebo PDA.
[/QUOTE]

Nevím, nevím. Podle následujícího obrázku bych si tipnul, že to vytvoří jen nějaké nové soubory, které však nejsou pro běh samotného programu potřeba.
Georf_ce4you (22)|21.2.2008 17:47
A navic do TT GO nelze nahrat 6-tkove mapy....
bjirka (380)|21.2.2008 19:44
A to ti říkal kdo? Samozřejmě že to lze. Dokonce to funguje tak, že na 7-ičkové verzi aplikace fungují 6-ové mapy.
DD_ (331)|22.2.2008 10:10
JJ starsi mapy v novejsich verzi aplikace fungovali vzdy bez problemu. TT5 mapy do TT6 sly taky pouzit.
Jinak je jasne ze MapShare bude vytvaret akorat par souboru, ktere pak aplikace vezme na vedomi a podle nich pripadne upravi vypocty trasy a tak. Takze pro aktualizaci map staci tech par souboru ktere mapshare vytvori.