Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: NetFront 3.1 s JV-Lite Rel 1.00

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Na poli alternativ k standardnímu a v mnoha ohledech nedostačujícímu Pocket Internet Exploreru se objevil král jménem NetFront. V mnoha ohledech překonává jak samotný IE, tak i jeho populární nadstavby (MultiIE, PIEplus..). Chcete-li se o jeho schopnostech dozvědět víc, přečtěte si tuto recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000094_4pE30005122356.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

NetFront je skutečně kvalitní, ale má i svá ALE. Jednak samotná instalace schroupne docela dost paměti a pak si vymezí jakýsi dočasný ukládací prostor, což při prvním spuštění chvíli trvá a taky mi občas blbnula čeština na některých stránkách. Nicméně je fakt že PIE strčí do kapsy, to se musí uznat. Jo a ta cena se mi zdá vysoká, za polovic by to bylo rozumný, ovšem co je pro někoho 30 babek, že :-)

A ještě škoda, že autor recenze program víc nerozpitval.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Na NetFront 3.0 jsem v době PPC 2002 nedal dopustit. Pořídíl jsem ho po vyzkoušení trialu bez dlouhého rozhodování přes Handango v únoru 2003. Tehdejší PIE byl proti němu naprosto nepoužitelný. NF3.0 mi sloužil poctivě a bezkonkurenčně. Až do nástupu WM2003, pro který v. 3.0 určená není.
    Verzi 3.1 jsem pak zkoušel taky, ale nějak (už ani nevím proč) mě nepřesvědčila. PIE u WM2003 mi toho plní zatím úspěšně tolik, že jsem pořád ještě nějak nenašel potřebu vydat i tu poloviční discount částku za upgrade.
    Viz:
    Notice on the release of NetFront v3.1 for Pocket PC sales at Handango ================================================== =====================
    January, 2004
    Now NetFront v3.1 for Pocket PC at Handango is available.
    Sorry for the inconvenience of waiting and thank you for your patience. Here we introduce again the special discount prices at Handango for
    NetFront v3.0 for Pocket PC with JV-Lite2 registered users
    *Special Discount Upgrade Prices for NetFront v3.1 for Windows Mobile 2003/Pocket PC:
    NetFront v3.1 for Pocket PC 2003 with JV-Lite 2
    $14.80 (U.S.) (Regular price: $29.80 (U.S.))

V každém případě dík za připomenutí. Těším se, že se tu toho dozvím ještě víc, abych mohl mít jasno, že i těch 14,80 prostě vydat musím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Martin Hanzal napsal:
    ..a pak si vymezí jakýsi dočasný ukládací prostor..
    Ten ukládací prostor je cash, sloužící k uložení navštívených stránek do paměti pda, pro rychlejší pohyb po webu (vpřed a vzad) - dá se nastavit velikost i úplně vypnout.

Jinak určitě by recenze mohla být podrobnější, ale vyčítat všechny funkce je u takového programu, stejně jako třeba u agenda fusion apod. opravdu na moc dlouho, spíš doufám, že jsem nezapoměl na něco opravdu důležitého, ale to je pro každého vždy trochu něco jiného.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od yasmeene2
    Jinak určitě by recenze mohla být podrobnější...
    S tím musím jen a jen souhlasit. I mne připadala recenze tohoto programu hodně zkrácená .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od yasmeene2
    Martin Hanzal napsal:
    ..a pak si vymezí jakýsi dočasný ukládací prostor..
    Ten ukládací prostor je cash.

Ehm ehm - nemyslis spis cache?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

No čte se to stejně tak je to skoro jedno.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Samá skoro chvála. Tak jsem si "ho" taky nainstaloval. A připojuji svou zkušenst.
    1. Instalace proběhla OK.
    2. Spuštění - jasně, trpělivě čekám na cache.
    3. Spořka mi fachčí, jásám, to je ono.
    4. Nastavuji Pocket Plus, aby mi "ho" neshazoval.
    5. Přepínám do Small menu, na eWallet, abych vyhledal kódy atp. O.K.
    6. Končím s tím, že jsem v pohodě.
    7. Zkouším "jeho" natavení. Home natavím Seznam (normálně mám Google).
    8. Jdu na Home a čekám, čekám... Už mě to nebaví, tak zuřivě mačkám Reftresh/Stop, ale smůla.
    9. Ukončuji "ho" PHM Task managerem.
    10. Small menu je v p***li. Menu zamrzne.
    11. Reset (měkký)

No a po celkem asi třech pokusech "ho" provozovat jsem na rozpacích. Jasně, umí toho víc, ale je to moloch a dělá i to, co na mém stroji asi až tak neprospívá. Ale to je je a jen můj názor. Vám ostatním asi šlape. Nebo je tu ještě někdo s pochybností?

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

ta java je opravdu užitečná věc, neznáte někdo způsob, jak ji nacpat do PPC i bez tohoto macka? mně tedy mnohem více vyhovuje multiIE, ale absence javy mi velice vadí...:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

PIE má svojí okleštěnou javu, JV-lite je plug-in, né samostatný program, takže implementace do PIE nejspíš možná není.

S tou homepage to je vina seznamu, nevím přesně čím to je, ale občas se na něj nedá z pda připojit -stejnou zkušenost má víc lidí než jen já.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

A ma to landscape mod, jako Thunderhawk?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Zkoušel jsem ho taky a myslím, že je v mnoha směrech lepší než PIE. Jako nejlepší vlastnost vidím rychlé natažení stránky, což je vidět zejména u rozsáhlých stránek typu idnes.cz. Zatím mi vadí zejména špatné zobrazení vrchu některých stránek, stránky jsou seřazeny jako při úpravě na malou obrazovku a to i v případě nastavení disabled a formátování v menu i setting browser. Možná je to ale jen velikostí textu. Jinak jsem spokojen, konečně mohu ovládat účty v CSOB i ČS.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Landscape mod nemá, to by ta aplikace musela být ještě mnohem větší, mít vlastní klávesnici atp. imho Thunderhawk je dost nanic. Kdo si počká na wm2003se tak bude spokojen.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Samozřejmě, že vm2003 se bude uživatelsky příjemnější.Zítra pořádá Microsoft CZ v Praze forum, kde budou představeny ve všech dostupných zařízeních v ČR. Dostal jsem pozvánku tak pak napíšu příspěvek.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od bobby
    Samozřejmě, že vm2003 se bude uživatelsky příjemnější.Zítra pořádá Microsoft CZ v Praze forum, kde budou představeny ve všech dostupných zařízeních v ČR. Dostal jsem pozvánku tak pak napíšu příspěvek.
    Jste si tim jisty? Podle teto stranky to rozhodne nema byt nic technickeho, navic alespon podle mych informaci zas tak moc zarizeni s upgradnutym systemem k prezentaci neni:?: Ale uprimne receno, rad bych se mylil

P.S..Tedy pokud se bavime o jedne a te same akci

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Samsung B7300 Omnia Lite
    Od petrcomp_ce4you v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 24-01-2010, 14:07
  2. SKTools Lite for WM5 Smartphones (beta)
    Od Bohumil Stejskal_ce4you v sekci Programy pro Smartphone
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-06-2007, 14:47
  3. TodayPanel Lite
    Od reder v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-11-2006, 16:05
  4. WisBar Lite - rady, tipy, zkušenosti
    Od TheMelin v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 03-03-2006, 17:03