Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s pda zvaný: "align screen"

heiderak (6)|27.1.2008 19:57
Ahoj lidi.Mám takový problém.hrál jsem si s mým PDA a z nějakého důvodu se mi zobrazilo "align screen" . při startu a nedá se ani zapnout vždy se zastavím u toho. rozuměl jsem že se má něco dát do středu .když pohybuju stylusem tak po display jezdí nějaký křížek nevím co to je.

Ukazuje mi to toto:

[QUOTE]Tap the target firmly and accurately at each location on the screen.The target will continue to move until the screen is aligned. [/QUOTE]

Prosím lidičky poradtě co s tím zkoušel jsem i hw reset.

2.)Jde nějak přeinstalovat windows mobile 5 na wm 6? :?: :?:
Surgical (2364)|27.1.2008 20:06
Při přihlašování na toto fórum jsi (jistě aniž bys četl) potvrdil některé zásady, které ses zavázal dodržovat (i když jistě nevíš jaké, když se podepisuješ pod kde co, aniž bys to četl, jednou si skrze totéž nabiješ tlamu, ale to je tvůj problém).

Takže měl sis zaprvé přečíst Začínáme

Ad druhá otázka, principiálně to možné je, pokud máš zařízení, pro které příslušná ROM image existuje (neprozradil jsi totiž, copak že to vlastně máš za cihlu). Neptej se pls, co je ROM image, nejprve naštuduj vše, co je zde o problematice PDA na WinCE napsáno...
htcjirka (1875)|27.1.2008 20:13
Dnes mam vybornou naladu tak na toto odpovim :)
To je kalibrace displeje,musi vyndat stylus a klikat presne na prostredek krizku,po dokonceni kalibrace te to pusti dal.Cekate celkem 5 kliknuti na krizek.
heiderak (6)|27.1.2008 20:20
uiqjirka: dík problém vyřešen!
;)

Surgical: promiň!
mám pocket loox t810 a chtel bych tam dát wm 6
otomar (36)|4.2.2008 20:10
Být tebou, tak ještě nějaký ten pátek počkám, neprojít kalibrací displeje, to je na pováženou.:!:
weszter (231)|4.2.2008 20:49
to heiderak: pročti si tyto stránky... nalezneš tu spoustu odpovědí na obrovskou spoustu otázek, aniž by ses musel ptát. čti pravidelně každý den a teprve po měsíci se zeptej na to, co jsi nenašel. nezapomeň používat tlačítko "hledat"