Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hw6915:Nefunkční zvuk:Chybějící wave device

krabatorius (2)|27.1.2008 16:55
V mém iPAQ hw6915 přestal fungovat zvuk; a to veškerý včetně vyzvánění telfonu. Slider pro nastavení hlasitosti systémového zvuku je stále na 0 i když ho změním na max. Při opětovné kontrole je opět na minimu.
WMP u některých zvukových souborů hlásí chybu o nepřipravenosti zvukového zařízení. Pomocí PHM Device Manager 0.22 jsem ověřil, že "wave audio device" skutečně chybí. Chci se zatím vyhnout soft/hard resetu či reklamaci. Můžete někdo poradit?

Díky
kubisz (1054)|28.1.2008 12:45
no soft reset urcite provedte, o data neprijdete (ulozit vsechyn rozpracovane dokumenty)...ale spise to vidim na nejaky nainstalovany program, hojne tohle delal phonealarm nebo podobna aplikac pro MDA na profily, vyzvaneni a blokovani hovoru...cili spise hard reset a neinstalovat vyse uvedene...
Runes (13)|28.1.2008 23:32
ja som malpodobny problem z obycajnym PDA po instalovani prehravaca netuklo nic vsetko islo ale ziaden zvuk po soft resete vsetko ficalo ako ma vratane instalovaneho prehravaca SOFT RESET je asi zakladnym riesenim kazdeho problemu :-D
krabatorius (2)|29.1.2008 01:39
Diky za pomoc. Trochu jsem se upsal - nemyslel jsem soft reset ale clean ....:disgusted:
Po hard resetu vse OK; mohl za to TomTom "podezrele" provenience ... neni nad legalni soft :D