Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ktora aplikacia sa prihlasuje?

Jameson_ce4you (51)|26.1.2008 22:31
Mam taky mensi problem: odkedy som si nastavil gprs, v niektore cele hodiny sa mi tehlicka nahlasi na internet. Skor, nez zacnem vsetko odinstaluvavat a preinstaluvavat, by som sa chcel spytat skusenejsich, ci sa da nejako zistit, ktora aplikacia o pripojenie zaziadala... Vopred diky!
Surgical (2364)|27.1.2008 08:23
Má křišťálová koule mi říká, že se ti nejspíše spouští ActiveSync....Jinak opravdu netuším, co všechno jsi do své cihly napchal....
Jameson_ce4you (51)|27.1.2008 09:04
ActiveSync spolahlivo nie, tomu staci USB kabel, nepocituje potrebu hlasit sa cez tcp/ip na net. To fakt WM6 nevedia zistit, ktory program smatra na siet? Znie to hodne "bezpecne"...

V task manageri je len messaging, HTC Home ma stahovanie pocasia zakazane a PhoneWeaver na nete nema co robit...
Surgical (2364)|27.1.2008 16:57
Messaging = ActiveSync....takže je to on :)
Pokud mu to nezakážeš. Jak? To už se tady popisovalo mockrát....
Kibitz (212)|27.1.2008 19:16
Ja to nikde nevidim a celkem by me to taky zajimalo.
Jameson_ce4you (51)|28.1.2008 09:47
Podla mna je to blbost, ako som uz pisal, ActiveSync nema co robit na sieti a s messagingom nesuvisi (maly sa synchronizuju voci Outlooku). Uz som to vyriesil - poblem bol v novej verzii PhoneWeavra, z mne neznameho dovodu defaultne profily zapinaju pri svojej zmene pripojenie do netu, da sa to samozrejme jednoducho zakazat (co sa stalo a vsetko je ok). Kazdopadne diky za snahu!
Zdenek Malinsky (9781)|28.1.2008 10:25
Ad ActiveSync
Kdo nehleda, nenajde...:?

v sekci +Komunikace & synchronizace, na prvni strane nahore