Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kdyz mam pripojenou wifi telefon se porad snazi jit pres dialup

h2144 (1)|26.1.2008 19:03
Ahoj,muzete mi prosim nekdo poradit? Mam HTC TyTn a doma wifi router ASUS. Kdyz zapnu wifinu na HTC tak se v pohode pripoji, dostane IP atd. Kdyz ale v IE zadam URL tak HTC zacne pripojovat dial up. Nikde se mi nepodarilo najit jak nastavit preferenci wifi. Diky moc za radu.
zslezak (2)|27.1.2008 15:37
[QUOTE="h2144"]Ahoj,muzete mi prosim nekdo poradit? Mam HTC TyTn a doma wifi router ASUS. Kdyz zapnu wifinu na HTC tak se v pohode pripoji, dostane IP atd. Kdyz ale v IE zadam URL tak HTC zacne pripojovat dial up. Nikde se mi nepodarilo najit jak nastavit preferenci wifi. Diky moc za radu.[/QUOTE]

No pane, doufám že nám někdo poradí, mě to postilo taky; mám předplacenou kartu Eurotel GO v PDA ASUS 535, normálně při vyčerpání kreditu se u volání blokne ale u GRPS nic, jede to klidně do minusu i v řádech stokorun, na O2 to teprve budu řešit, protože už jsem byl u nich 2x, aby zakázali GRPS data, jenže to asi neumí-když si přeji současně zachovat GRPS pro MMS- a tak i při napojení na WI-FI mně sem tam samo bez varování naskočí GRPS souběžně, přinese mi pár kB ale ztrátu 2 i 3 stokorun, než to stačím odmačkat a vypnout. Zatím to řeším tak, že při napojení IE přes WI-FI raději telefon zcela vypínám.

Budu moc rád a pěkně poděkuji, pokud někdo, kdo už takový problém zažil a odstranil, poradí.
gampik (77)|29.1.2008 00:21
Musis mit nastavene pripojeni jako "internet".