Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: kdyz mam pripojenou wifi telefon se porad snazi jit pres dialup

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj,muzete mi prosim nekdo poradit? Mam HTC TyTn a doma wifi router ASUS. Kdyz zapnu wifinu na HTC tak se v pohode pripoji, dostane IP atd. Kdyz ale v IE zadam URL tak HTC zacne pripojovat dial up. Nikde se mi nepodarilo najit jak nastavit preferenci wifi. Diky moc za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od h2144
    Ahoj,muzete mi prosim nekdo poradit? Mam HTC TyTn a doma wifi router ASUS. Kdyz zapnu wifinu na HTC tak se v pohode pripoji, dostane IP atd. Kdyz ale v IE zadam URL tak HTC zacne pripojovat dial up. Nikde se mi nepodarilo najit jak nastavit preferenci wifi. Diky moc za radu.
    No pane, doufám že nám někdo poradí, mě to postilo taky; mám předplacenou kartu Eurotel GO v PDA ASUS 535, normálně při vyčerpání kreditu se u volání blokne ale u GRPS nic, jede to klidně do minusu i v řádech stokorun, na O2 to teprve budu řešit, protože už jsem byl u nich 2x, aby zakázali GRPS data, jenže to asi neumí-když si přeji současně zachovat GRPS pro MMS- a tak i při napojení na WI-FI mně sem tam samo bez varování naskočí GRPS souběžně, přinese mi pár kB ale ztrátu 2 i 3 stokorun, než to stačím odmačkat a vypnout. Zatím to řeším tak, že při napojení IE přes WI-FI raději telefon zcela vypínám.

Budu moc rád a pěkně poděkuji, pokud někdo, kdo už takový problém zažil a odstranil, poradí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Musis mit nastavene pripojeni jako "internet".

Podobná témata

1. Jak prehrat CE ROM kdyz je porad error 112 . HTC UNI
    Od h4wk3y_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-08-2008, 17:27
  2. enAlarmPPC - porad nekde zapsan i kdyz je odinstalovan
    Od soto v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-11-2007, 01:56
  3. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 21-03-2006, 18:17
  4. Jaký je nejvhodnejsi telefon pro propojeni s A620 pres infra..??
    Od habitat3 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 15-09-2004, 17:54
  5. Pripojeni k netu pres telefon, jak?
    Od honzavlk v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-02-2004, 10:46