Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Citlivost wifi - htc universal

rOMAN007_ce4you (11)|26.1.2008 12:27
ahoj
chci si ted poridit HTC universal a jeho vyuziti bude na 80% prace pres wifi (web, ssh...), ale dost se setkavam s nazorem ze citlivost wifi v universalu je velice miziva jen par metru. Jaka je vase zkusenost? Nesetkal jste se nekdo nekde ze by se nekdo pokousel udelat vyvod na externi antenu?
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2008 12:38
Ja jsem ho mel asi 6 nedel (imate jasjar), ale nejake mensi citlivosti jsem si nevsiml (mozna se to lisi kus od kusu).
Nevim jakou praci chces na tom delat, ale nezapomen, ze porad je to jen PDA, ktere ma do notebooku nebo UMPC stale dost daleko.
rOMAN007_ce4you (11)|26.1.2008 13:06
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ja jsem ho mel asi 6 nedel (imate jasjar), ale nejake mensi citlivosti jsem si nevsiml (mozna se to lisi kus od kusu).
Nevim jakou praci chces na tom delat, ale nezapomen, ze porad je to jen PDA, ktere ma do notebooku nebo UMPC stale dost daleko.[/QUOTE]

Jasne vim co od toho muzu cekat (mam Treo 750v) ale prave jsem cetl ze 5m od apcka a uz nemaji lidi signal.... tak to risktnu a uvidime jak na tom bude
htcjirka (1875)|26.1.2008 13:09
Vlastnim HTC UNIVERSAL uz potreti,wifi na nem jede bez problemu,rozhodne malou citlivost wifi nema,je na tom lepe jak muj predchozi Htc Kaiser
rOMAN007_ce4you (11)|26.1.2008 13:15
[QUOTE="uiqjirka"]Vlastnim HTC UNIVERSAL uz potreti,wifi na nem jede bez problemu,rozhodne malou citlivost wifi nema,je na tom lepe jak muj predchozi Htc Kaiser[/QUOTE]
A koukam ze mas N95 a porovnani s ni? ci klasickou integrovanou notebookovou antenou?
Standa_ce4you (380)|26.1.2008 13:42
Já jsem na Univu wifi použil zatím jen v hospodách, ale nikdy žádný problém se signálem nebyl. Jen teda nevím, kde měli zdroj signálu - jestli nebyl zrovna za mojí židlí... :)
rOMAN007_ce4you (11)|27.1.2008 17:58
Tak uz ho mam doma a vypada to ze citlivost bude v poho...ted najit nejakou dobrou rom a je to...diky odpovedi