Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nainstalovat .prc programy ?

Dvora21 (115)|26.1.2008 10:43
Tuhle sem nasel program na vyrobu vlasnich programu ani nemusite umet jaziky programovaci jen musite mit (ne)rozum :D alepotom nevim jak to naprat do hx4700 ten program se menuje ''PDA Toolbox'' dekuji.:yes:
darnel (23)|26.1.2008 10:57
Myslim, ze programy .prc jsou pro platfromu Palm, takze Ti na WM nepujdou. Mozna me jeste nekdo upresni..

(Co ty "jaziky" :sarcastic: ?)
Dvora21 (115)|26.1.2008 11:30
No jo no ty ''jazyky'' :D
Petr Nowak (79)|26.1.2008 12:17
Ja to upresnim:
- ano, to jsou programy pro PalmOS
- na WM muzou behat a to kdyz pouzijete na WM emulator PalmOS prostredi - program StyleTap (www.styletap.com)
- k cemu je to dobre ??? napr pro lidi co prechazi z PalmOS na WM a chteji nejaky SW pouzivat dale z ruznych duvodu; nebo treba na PAlmOS je neco, co na WM neni nebo neni tak, jak by uzivatel potreboval...
- beha to dobre ?? ano, beha. Zkouseli jsme s kolegy na ruznych WM zarizenich, behalo spolehlive a rychle prakticky vsechno, krome nekolika her...
- je nejaky problem ? ano, s rozlisenim. Na QVGA zarizenich muze dojit k urcitemu zkresleni zobrazeni grafiky PalmOS aplikace zpusobene konverzi rozliseni (PalmOS pouziva/l 160x160, 320x320(480), coz ma pri konverzi na 240x320 vliv na kvalitu zobrazeni (je to jako kdyz jste na starsich LCD monitorech zapli nizsi nenativni rozliseni na celou plochu - doslo k mirne deformaci); pokud pojedete emulaci na VGA strojich, zadny problem se zobrazenim nenastane a bude kvalitni;
Dvora21 (115)|26.1.2008 12:36
Tak ja se na to vyprdnu.:evil: