Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rádio na HTC Artemis

jvalasekcz (3)|25.1.2008 17:40
Zdravím, měl bych jednu technickou. Koupil jsem si Artemise(HTC), ale použitého. Prodávající neměl k tomu orig. sluchátka, ale dal mi své z TyTN(prý je nepoužívá a jsou stejné). Sluchátka zvuky normálně hrají, ale když chci zapnout rádio,tak je ticho a neajde se ani jediná stanice( ani to nešumí). Předpokládám, že v Malešicích bych mohl něco chytit, ne?? Ještě bych dodal, že je tam přehraná WM na verzi 6EN(původně WM 5). Díky za odpovědi. Honza.
MilanSu (823)|26.1.2008 01:43
Podle mého názoru musíš právě mít ta oroginální sluchátka (nebo podobná). Sluchátka slouží zároveň jako anténa pro příjem FM, což normální sluchátka nemají. Já používám na poslech také jiná a rádio s nima nechytnu
Maaarty (49)|26.1.2008 08:00
stalo se mi neco podobneho. nedavno jsem si koupil artemise pustim radio s originalnima sluchatkama a nic nehralo. vyresil jsem to tak ze jsem parkrat zesilil a zeslabil zvuk celeho MDA(tlacitkem nalevo jsem si vyvolal menu pro zesilovani audia a stylusem jsem parkrat zesilil a zeslabil zvuk) a radio se najednou rozbehlo. Mozna ti to pomuze