Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II - pomale reakce, hlavne pri preklapeni displeje

prettorian (20)|25.1.2008 11:15
Jeste bych na vas mel takovy dotaz ohledne rychlosti telefonu. S rychlosti tytnu II jsem vcelku spokojen, jen mi dela velke problemy prevraceni displeje..je hodne pomale, napriklad kdyz pisu sms na qwerty klavesnici a nekdo mi vola, tak kdyz klavesnici zaklapnu a nez jsem schopnej hovor prijmout, tak je to dost dlouha chvile.. stejne jako kdyz oteviram zpravy, taky to trva celkem dlouho... nevite, co by mohlo pomoci?
psaf (81)|25.1.2008 12:43
Dělá to čeština od SunnySoftu. Více o tom najdeš v tématu Nové ROM Kaiser II.
To je taky asi jediná rada. Flashnout ROM, kde není čeština od SunnySoftu.
prettorian (20)|25.1.2008 14:31
[QUOTE="psaf"]Dělá to čeština od SunnySoftu. Více o tom najdeš v tématu Nové ROM Kaiser II.
To je taky asi jediná rada. Flashnout ROM, kde není čeština od SunnySoftu.[/QUOTE]

a to pak cestina v mobilu neni vubec?
gabriel31337 (34)|25.1.2008 14:46
Mozes si flashnut cesku ROM, staci hladat tu vo foru.
prettorian (20)|25.1.2008 14:49
[QUOTE="gabriel31337"]Mozes si flashnut cesku ROM, staci hladat tu vo foru.[/QUOTE]

ja se v tom moc nevyznam.. mam takovy pristroj poprve...takze presne nevim, co to flashovani rom je...a hlavne bych si nerad nejak rozhazel treba HTC home apod.
wikan (23)|25.1.2008 15:10
Velmi zhruba by se to dalo prirovnat k naformatovani disku v pocitaci a novy instalaci systemu.
V obou pripadech prijdes o vsechny nezazalohovany data, budes si muset znovu nainstalovat vsechny aplikace a provest vsechna nastaveni.

Jinak samotne flashovani je pomerne snadne a mas ho hotove za par minut.