Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II zakázání datových služeb

prettorian (20)|25.1.2008 10:14
Zdravim, odjizdim se svym TyTN II do zahranici a potreboval bych nejaky zpusobem natvrdo zakazat navazovani datoveho pripojeni. Doma to mam nastaveno na stahovani mailu, kdyz kliknu na tlacitko IE, tak se zacnou prijimat data, kdyz kliknu na ikonku pocasi, tak take zacne datovy prenos..
Da se tohle vsechno nejak vypnout resp. zakazat? Zkousel jsem to v Comm manageru, vypnout datova spojeni, ale stejne se pak sami zapnou.
Nerad bych prijel ze zahranici s tisicovym uctem za data.
Diky za radu
PhSnake (872)|25.1.2008 10:25
nainstaluj, restartni a potom spusti nodata zo start menu. klikni na jednotlive pripojenia a daj toggle(z enabled za zmeni na disabled)
Lobo_ce4you (514)|25.1.2008 10:25
Vyzkoušej Modaco NoData. Snad ti bude na TyTN II fungovat. Umí zakázat datový připojení.

[CODE]http://www.modaco.com/content/Pocket-PC-Software/246171/New-FREE-Utility/[/CODE]
prettorian (20)|25.1.2008 11:10
[QUOTE="PhSnake"]nainstaluj, restartni a potom spusti nodata zo start menu. klikni na jednotlive pripojenia a daj toggle(z enabled za zmeni na disabled)[/QUOTE]

dik moc..funguje perfektne....
adreb (17)|25.1.2008 13:24
Je to sice jako jít na komára s atomovkou, ale na tohle doporučuju KaiserTweak. Zakazovat připojení umí a kromě toho i mnohem mnohem víc...
děda_Komárek (17)|6.6.2009 08:24
Bylo by, prosím, možné mi poradit do jakého souboru je nutné "Modaco_nodata" instalovat? Do počítače jsem si stáhnul zazipovaný soubor "Modaco_nodata.cab" HTC D2 mám připojenu přes Active Sync, ale než bych se do něčeho pouštěl, čím bych si nebyl jist, raději bych to s vámi konzultoval.
NaTuRaL_ce4you (170)|6.6.2009 08:33
*.CAB se v PC nikam neistaluje - prekopiruj do zarizeni a tam ho spust a instaluj do zarizeni - ne na kartu
děda_Komárek (17)|6.6.2009 09:00
ne,ne. Já to nechtěl instalovat do PC, omlouvám se, asi jsem se špatně vyjádřil. Já do PC stahnul je ten soubor. Jak se píše v manuálu "...stáhněte program do počítače".....dále je tam: "přípojte zařízení k počítači a klepněte na intalační soubor"
V případě že toto učiním, tak otevřu zazipovaný soubor ve kterém jsou tři položky: 1._setup.xml, 2.000NODATA.000 3. 0CAB15F01.001

Jde mi o to, jestli mám celý zazipovaný soubor přetáhnout do nějaké složky v "Mobile Device", připadně do které. Protože jednoduše "instalovat" se nevede.
NaTuRaL_ce4you (170)|6.6.2009 09:11
zkopiuj to do TELEFONU treba na kartu a pak treba prez Total Commander na to poklepej a instaluj do zarizeni
děda_Komárek (17)|6.6.2009 10:09
1.V PC jsem kliknul na Mobile Devices / ikona My Windows Mobile-Based Device
2.Otevřel jsem složku Program Files
3.Vytvořil jsem složku s názvem Nodata
4.Překopíroval jsem do ní soubor modaco_nodata.cab
5.Kliknul jsem na složku a žádný program se nenainstaloval. Zobrazila se jen složka s názvem "modaco_nodata - vlastnosti"

Můžu zaslat printscreen, ale toto forum pravděpodobně neumožňuje zasílání souborů
děda_Komárek (17)|6.6.2009 11:05
díky, díky.......po x hodinách se to povedlo!
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2009 18:33
Máš v tom asi trošku chaos - zkus si přečíst článek Pavla Kozy Jak instalovat nové aplikace?

Jak jsi už asi na to přišel sám, soubor .CAB se nerozbaluje (pochopitelně pokud není komprimovaný v .zip nebo .rar). Stahneš ho buď do PC a pak pomocí kabelu (či jinak) zkopíruješ/přesuneš do PDA nebo na kartu nebo si .CAB rovnou stáhneš do PDA nebo na kartu. Pak na něj klikneš a instaluješ. Není moc velký, tak je lépe to instalovat do defaultu = do PDA.