Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dell Axim X50v AA MHD Bratislava

psto (58)|22.1.2008 20:13
Dnes som siel kamsi mhd ,a sedim si tak a pozeram z okna ,a co nepocujem ,...Dobry den revizija cestovnych listkou , ja si idem vybrat penazenku a ukazat mu predplateny cestovny listok ,a naras pozeram a an drzi v ruke ak sanemylim x50v (bola to an 100% rada x50/x51/v) a mal v cf sloten iaku citacku kariet ,...
Mhd bratislava vlasni aximy ? a to akoze maju ako sluzobne ? no neviem ,kazdopadne bola to sranda ,...ps ,...dalsie vyuzitie pda ,.. v praxy :) a a pri praci
inac ,piste sem este niake dalsie zaujimave vyuzita a pribehy :P
cafte
pato
celebris (19)|23.1.2008 03:43
V Hradci Králové mají také DELL AXIM 50 a 51 :)
andrei (45)|16.3.2008 01:52
Sprievodcovia na Slov. zelenici mali asi pred 2-3 rokmi ipaqy radu 3900/5500. Ja som mal vtedy 5550, a vzdy, ked som vo vlaku cital knihu alebo pozeral film, sa ma pytali, ako sa riesi tento problem a tamten problem.....
Sranda ;)
Dexter_svk (17)|16.3.2008 11:57
Stretol som sa s tym tiez viackrat, ale zatial iba vo vlaku.

Viac menej firma kde robi otec, oni sa tym nejaky cas zaoberali - bol to ich produkt , dell axim x50v + CF citacka. Teraz to vymienaju za taky iny pristroj z Ruska ci odkial, lebo aximy ako vieme uz tazko zohnat a boli tam aj dake problemy ked nebola vyladene ROM. Ti co to teraz este pouzivaju asi dopaluju posledne kusy :D

Ale nie je to naskodu, moj dell sa pokazil - mam tu topic a nefunkcnosti podsvietenia ... a v robote to technik opravil a uz slape ako hodinky.som mu bol taky vdacny
:oops: