Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Dell Axim X50v AA MHD Bratislava

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Dnes som siel kamsi mhd ,a sedim si tak a pozeram z okna ,a co nepocujem ,...Dobry den revizija cestovnych listkou , ja si idem vybrat penazenku a ukazat mu predplateny cestovny listok ,a naras pozeram a an drzi v ruke ak sanemylim x50v (bola to an 100% rada x50/x51/v) a mal v cf sloten iaku citacku kariet ,...
    Mhd bratislava vlasni aximy ? a to akoze maju ako sluzobne ? no neviem ,kazdopadne bola to sranda ,...ps ,...dalsie vyuzitie pda ,.. v praxy a a pri praci
    inac ,piste sem este niake dalsie zaujimave vyuzita a pribehy :P
    cafte
    pato
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

V Hradci Králové mají také DELL AXIM 50 a 51

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Sprievodcovia na Slov. zelenici mali asi pred 2-3 rokmi ipaqy radu 3900/5500. Ja som mal vtedy 5550, a vzdy, ked som vo vlaku cital knihu alebo pozeral film, sa ma pytali, ako sa riesi tento problem a tamten problem.....
    Sranda

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Stretol som sa s tym tiez viackrat, ale zatial iba vo vlaku.

Viac menej firma kde robi otec, oni sa tym nejaky cas zaoberali - bol to ich produkt , dell axim x50v + CF citacka. Teraz to vymienaju za taky iny pristroj z Ruska ci odkial, lebo aximy ako vieme uz tazko zohnat a boli tam aj dake problemy ked nebola vyladene ROM. Ti co to teraz este pouzivaju asi dopaluju posledne kusy

Ale nie je to naskodu, moj dell sa pokazil - mam tu topic a nefunkcnosti podsvietenia ... a v robote to technik opravil a uz slape ako hodinky.som mu bol taky vdacny
    ops:

Podobná témata

1. Mrtvý Dell Axim x50v
    Od persan v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-08-2007, 12:19
  2. DELL axim x50v upgrade
    Od Aries_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-07-2007, 17:42
  3. Dell Axim X50v
    Od budelovsky.j v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-07-2007, 08:15
  4. Dell Axim X50v
    Od rockcz v sekci Dell
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 08-09-2005, 17:01
  5. Dell Axim X50v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-12-2004, 16:02