Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile MDA III wifi modul

Vladio_ce4you (0)|22.1.2008 17:19
Zdravim Vas,

nevite nekdo o moznosti dokoupit a doinstalovat wifi modul do tmobiloveho artemisa? Ve Gsmobilu mi odepsali ze mimozarucni servis neprovadej. Mohlo by to byt zajimave, dostat wifi do mda.
Netusite nekdo kde bych to sehnal?
Miloš Strouhal (3997)|22.1.2008 17:28
Tato moznost neexistuje, nejde to. Jinak T-mobile MDA III wifi ma, asi jsi chtel ve skutecnosti napsat: T-mobile MDA Compact III.
Vladio_ce4you (0)|24.1.2008 10:49
Zdravim,
ano predpokladam ze jsem chtel napsat prave to. :D
neco malo jsem o compactu prolistoval a pripadalo mi to jako valka proti vetrnym mlynum - nedocetl jsem se ze by wifi slo sporovoznit. Mas v tomto ohledu jine informace?


EDIT:
Nekteri tvrdi ze wifi v pristroji skutecne neni instalovano... nekteri tvrdi ze ano... to je vladni konspirace vicu vsem "artemistum" :D

Jak mohu otestovat ze v pristroji je / neni wifi? Jde to nejak softvarove nebo je zapotrebi sroubovak?
Surgical (2364)|24.1.2008 11:38
Test je v podstatě jednoduchý.
Kdybys do T-Mobile MDA Compact III nahrál ROM, která ovladače pro WiFi obsahuje (pro Artemis například), a pak bys měl možnost WiFi spustit přes connection manager (byť by nic nenašla z důvodu třeba odpojené antény). pak by v tvé cihle byl WiFi modul (a funkční).
Ale protože sám mám tohle zařízení (a přeflashované na Custom ROM, ve které ty ovladače jsou) a přesto se mi WiFi neobjeví ani v connection manageru, předpokládám, že v mém případě moje zařízení WiFi modul nemá ve funkčním stavu, neboť ho systém prostě nevidí - nenainstaluje.
Pokud je modul v chipsetu obsažen, je prostě HW znefunkčněn a bez HW zásahu ani zprovoznit nepůjde. Prostě na tišťáku není naletován příslušný brouk.
Takže já, pokud bych WiFi modul absolutně nezbytně potřeboval (jo, bylo by fajn ho mít, ale zatím se bez něj slušně obcházím), bych to řešil prodejem stávající cihly a zakoupením s doplatkem cihly, která ten WiFi modul má....
Neboť sehnat brouka....asi neseženeš. A když seženeš, sám nenamontuješ (nebo máš vybavení pro povrchovou montáž integrovaných součástek na PCB a umiš to?) A výsledná cena, pokud by to bylo proveditelné, se od varianty prodej starého koupě nového taky příliš lišit nebude, a to ještě nemluvíme o záruce.
Vladio_ce4you (0)|24.1.2008 11:48
Predpokladam ze tmobilova WM6 ty drivery v sobe nema. Daji se tam doinstalovat rucne? Nebo je to vsechno o flashovani?
Mne osobne o wifi neni zivotne dulezite, ale nekdy mi activesync i na dvou pocitacich blbne, nenacita mi mda, a pak me to cele nas... a jestli chci neco do mda stahnout, musim pres gprs i kdyz mam doma wifi. Kdybych ja vul predtim sel na net a zjistil ze mda je vlastne htc, byl bych koupil original. Jenze nejsem zdejsi ( som Slovak ako repa :) ),narychlo jsem potreboval mobil a navigaci a tak jsem to takhle vybavil. Jeste ze neni vazany na dva roky pausalu.
S tim zasekavanim activesyncu jsi se nesetkal ani s novou romku?

PS: Nekoupi nekdo MDA? :D
PhSnake (872)|24.1.2008 13:19
t-mo romka ich ma, ale nenabehnu korektne(drivre), chyba control pannel pre wifi a pod.
Ale najprv si musis uvedomit (surgi to pise) T-MO C3 NEMA kompletny wifi HW!!!

Takze bud si kua stastny to clovek ktory ma jeden z prvych T-MO C3, kupeny v Holandsku(tie mali wifi , ale nie drivre) alebo sa s WiFi na TMO C3 rozluc
Vladio_ce4you (0)|24.1.2008 14:52
OK, uz sa s tym lucim....

dufal som, ze mi poviete, ze tam je nejake magicke tlacitko, ktore to spravi, ale ak nie je hw, nie je hw.
Mozem aspon pocitat s tym ze sdhc karty to zerie rovnako ako original htc? Alebo i tam to tmobile "usetril"?
PhSnake (872)|24.1.2008 19:19
sdhc to zozere
dvalaska (4)|29.1.2008 21:02
HTC Compact III od T-MOBILE NEMA WIFI... Na prkne nejsou osazene soucastky. Mel jsem to rozdelane. Taky mne pekne napalili.