Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO P350_najede jen do úvodní obrazovky jinak dál nic a tváří se jako mrtvé

comopo (0)|21.1.2008 21:26
Ahoj všem,mám problém_po delším odpojení P350 od sítě a asi totálním vybití baterie mi nechce najet ... zůstane v úvodní obrazovce a dál nic se neděje ---- zkoušel jsem reset, vyjmout baterii i na delší dobu a nic nepomáhá ... nevím si s tím rady ... podle mě to bude asi jen problém v zavaděči systému??? po resetu s joystickem dolu se dostanu do "biosu" ale fakt nevím co s tím ... poradíte??? případně se můžeme domluvit na nějáké fin.kompenzaci za zprovoznění??? Díky ...


pro bližší info na výpisu úvodní obrazovky je R05.3.0101.0307 pro rychlejší kontakt comopo@seznam.cz anebo 774 123 760, pro zprovoznění případně přijedu kamkoliv fin.odměna cca. 1000Kč-??? Určitě se domluvíme...díky ...

carbik: Priste nezakladej zbytecna vlakna, proc jsi nepokracoval v tom, ktere jsi uz zalozil? :evil:
Xfantasy (184)|22.1.2008 20:27
Nechal bych ho na nabíječce dost dlouho..

Pak reset a držet joistik nahoru,tím se provede HW Reset a znovunačtení nových Woken...

..snad
Falty (107)|23.1.2008 13:09
Nebo dodělala baterie a teď ji to chybně interpretuje. Koupil bych nějakou náhrašku na EBAY. To tě výjde na pár kaček. DOSLOVA :D
comopo (0)|23.1.2008 22:25
tak jsem zkusil i to plné nabití baterie a pak reset s joystickem nahoru i několikrát a nic pořád stejné ... zkoušel jsem i různé kombinace kláves a také nic ... zvláštní je že pak reaguje jen na reset na klávesy se nic neděje ani na vypnutí a když ho úplně vypnu (přepnutím do OFF a znova zapnu tak začne hned bootovat do stejné obrazovky ... zkusím někde sehnat na zkoušku tu jinou baterii .. uvidím ... díky za rady ...
comopo (0)|22.2.2008 21:09
Tak už jsem problém vyřešil ... po tel kontaktu se servisem MIO v Táboře jsem přístroj dovezl , kde mi byl přehrán softWIN a nyní bez problémů ... musím pochválit servis MIO v Táboře ... služba na úrovni a na počkání ... už dlouho jsem se nesetkal s podobným přístupem ...
comopo (0)|5.8.2008 10:59
Tak jsem opět tady se stejnou závadou ... P350 opět mrtvé zkrátka najednou zamrzne a já se dostanu jen do biosu ... tato 3x opakované závadě mi v Táboře servisu MIO přeinstalovávali soft a poté měnili i desku a po výměně desky problém opět tady ...opět mi v Táboře přeinstalovali WIN a tak nevím co dál ... bohužel už mám po záruce ... proto asi by pro mě bylo nejlepší si nyní udělat funkční zálohu dokud PDA běhá ale nevím jak ... mám WM5.0 OS 5.1.195(Build 14929.2.2.1) a verze ROM R05.3.0101.0307 sub version P10 ... prosím o radu jakým způsobem zálohu systému provést abych jí poté mohl opět při zamrznutí PDA rozchodil??? Díky za jakokolv radu ...