Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Bluetooth funguje jednosměrně

21272
    Guest

Zdravím, mám takový problém - když chci poslat soubor přes bluetooth třeba do mobilu nebo do PC, jde všechno OK, ale když chci poslat cokoli z mobilu nebo z PC do PDA, tak mi na PDA vyskočí BTTrayCE: Pokus o nepodporovanou operaci. Taktéž u nastavení napájení vyskakuje Pwr: Pokus o nepodporovanou operaci. Nevíte co s tím? Mám Acer n50 premium.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Ahoj,
    mám taky Acer n50 premium a stejný problém s nastavením napájení jsem měl u starší verze české lokalizace od sunnysoftu. Pokud používáš lokalizaci, zkus ji vypnout a nastavení napájení by mělo fungovat. Nevím jak to bude s BT posíláním souborů. Ten problém jsem neměl.

21272
    Guest

Citace Původně odesláno od Xmen
    Ahoj,
    mám taky Acer n50 premium a stejný problém s nastavením napájení jsem měl u starší verze české lokalizace od sunnysoftu. Pokud používáš lokalizaci, zkus ji vypnout a nastavení napájení by mělo fungovat. Nevím jak to bude s BT posíláním souborů. Ten problém jsem neměl.
    Takže jsem vypnul lokalizaci a jde jak nastavení napájení, tak i modrý zub . Díky ti moc !

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tento problém jsem měl u verze ROM .09 taky, stačilo stáhnouz aktuální verzi lokalizace...Případně doporučuji stáhnout a naflashovat novou ROM pokud opravdu máte tu první :-)

Podobná témata

1. mda III FUNGUJE mi wireless modem prez bluetooth :)
    Od aaischa v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 07-12-2006, 18:54
  2. Vario a Bluetooth - Synchronizace funguje, ale nic jiného
    Od fenikso v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-10-2006, 21:11
  3. funguje Bluetooth adapter pripojeny pres USB host rozhrani PDAcka ?
    Od Ferry_CZ v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 07-08-2006, 14:50
  4. MDA a bluetooth USB - které funguje
    Od Suri_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-04-2005, 12:09
  5. Problem s Bluetooth - v XP SP2 funguje, v XP SP1 ne...
    Od xcaleb v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-02-2005, 18:44