Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth funguje jednosměrně

21272 (0)|21.1.2008 15:55
Zdravím, mám takový problém - když chci poslat soubor přes bluetooth třeba do mobilu nebo do PC, jde všechno OK, ale když chci poslat cokoli z mobilu nebo z PC do PDA, tak mi na PDA vyskočí BTTrayCE: Pokus o nepodporovanou operaci. Taktéž u nastavení napájení vyskakuje Pwr: Pokus o nepodporovanou operaci. Nevíte co s tím? Mám Acer n50 premium.
Xmen_ce4you (1)|21.1.2008 17:13
Ahoj,
mám taky Acer n50 premium a stejný problém s nastavením napájení jsem měl u starší verze české lokalizace od sunnysoftu. Pokud používáš lokalizaci, zkus ji vypnout a nastavení napájení by mělo fungovat. Nevím jak to bude s BT posíláním souborů. Ten problém jsem neměl.
21272 (0)|21.1.2008 20:37
[QUOTE="Xmen"]Ahoj,
mám taky Acer n50 premium a stejný problém s nastavením napájení jsem měl u starší verze české lokalizace od sunnysoftu. Pokud používáš lokalizaci, zkus ji vypnout a nastavení napájení by mělo fungovat. Nevím jak to bude s BT posíláním souborů. Ten problém jsem neměl.[/QUOTE]

Takže jsem vypnul lokalizaci a jde jak nastavení napájení, tak i modrý zub :). Díky ti moc !
Karm (365)|21.1.2008 22:45
Tento problém jsem měl u verze ROM .09 taky, stačilo stáhnouz aktuální verzi lokalizace...Případně doporučuji stáhnout a naflashovat novou ROM pokud opravdu máte tu první :-)