Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Ne-Rychlost Secure Digital karet ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Jen se chci zeptat -
    Má smysl si připlatit za rychlou SD kartu ? Mám obyčejnou SD kartu a kopírování nebo instalace programů na kartu trvá neskutečně dlouho. Vypnutí zařízení se od instalace karty děje s cca 1-2 vteřinovým zpožděním.
    U rychlých karet bývá udávaná rychlost, u pomalých nikoliv. Jak tedy srovnávat ?
    Také by mě zajímalo, zda MDAII vůbec tu rychlou využije ...
    Dojde k jakémusi očenichání karty a následnému rychlejšímu přístupu, nebo je to jako u pamětí pro PC - rychlejší je možné koupit, CPU Celeron si ale dál poběží na svých 266MHz ?
    Díky za vaše tipy.

Odpovídat lze po přihlášení

Guest

ahoj,co se tyce toho vypinani pomalejsiho tak je to pravda ale s tim nic neudelas a pak co se tyce te rychlosti nejak jsem nepostrehl ze by instalace trvala dele na kartu mam 512MB transcend a rychlost mi pripada normalni jo kdyz kopiruju pres total commander z PC do MDA II tak to je brzda!! jede mi to do MDA max 110Kb/s!! hruza ale samostatne kopirovani ci instalace mi probehla klasicka jak na MDA.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 20:51
  2. NaviLock GPS NL-307S Secure Digital 512 MB
    Od gummi v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 14-03-2006, 19:01
  3. SanDisk Secure Digital Ultra II Plus
    Od Heretic_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-02-2006, 06:33