Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Na displayi MIO701 vypadává červená barva

tomvalve_ce4you (0)|20.1.2008 10:46
Na mém MIO701 zajímavým způsobem vypadává červená barva. Pokud si s ním chvíli hraju a potlačím na plastový kryt tak zase červená naskočí, ale jen dočasně. Taky se stává, že se grafika rozpadne a barvy problikávají. Zase po přitlačení je vše vpořádku. Vypadá to na mechanický kontakt někde na displayi. Prohledával jsem fóra a dočetl jsem se, že na vině ne držák do auta jenž má velký boční přítlak a postupem času likviduje display. Bohužel řešení jsem již nenašel. Co s tím, poslat do servisu? Je možnost to opravit? Pokud ano zvládnu to sám. Je to ještě rok a půl v záruce, ale pokud to bude znamenat nějakou maličkost tak to zvládnu sám. Mám tam OKI 24 ROM, pokud to půjde do servisu tak tam asi budu muset vrátit půvorní R64 ROM co? Máte někdo podobný problém s displayem? případně jak jste to řešili?
jookas (11)|20.1.2008 14:46
mám presne tento problém, akurát idem nahrávať originál firmware namiesto oki24 a zajtra to idem reklamovať.
tomvalve_ce4you (0)|20.1.2008 22:23
Fajn, dej vědět jak to dopadlo. A nikdo jiný tento problém nemá?
jookas (11)|21.1.2008 18:57
No už to tam je som zvedavý ako to dopadne :?:
Vilma (154)|23.1.2008 17:15
Mě tam zase naskakovala červená barva po stlačení mia z boku u levého dolního kraje displaye.Po reklamaci chvíli klid a ted po stejné akci mi "kliká"display jako když kliknu vlevo dole na display.
Dělá to hlavně když je venku teplota pod nulou,a nejvíc v držáku v autě(má velkou boční sílu).
Řešení-koupil jsem jiný stavitelný držák,s tím roztahovacím mechanismem,má molitanové polstrování,jen se vycvakne ten původní a nasadí tenhle na origo přísavku.Za 200 kč supr věc,jelikož se mi nechce miláčka tedka reklamovat.
Mám to 14 dní a zatím v autě ani ťuk.
jookas (11)|6.2.2008 17:53
Tak a mám ho naspäť, vymenili mi display tak môžem lepiť zasa fóliu :/ a nahrali tam novy SW, tak môžem zasa flashovať na OkiRom :D a ide to tak ako má, dúfam že sa to už nepošahá.
tomvalve_ce4you (0)|6.2.2008 21:23
To jooky:
a pouzival jsi originalni drzak do auta? Prave on je diky velkemu bocnimu pritlaku strujcem problemu.
jookas (11)|7.2.2008 18:02
hej používam origo, ich problem ze sa to kazi, este to mam rok a pol v zaruke, tak to budem reklamovat znova ak sa posaha.
Falty (107)|9.2.2008 19:56
A za jak dlouho se to tahle rozjede (počty zandaní-vyndání, doba v držáku)? Dělá to u všech A701 s originálním držákem? :?
jookas (11)|9.2.2008 20:27
no ja som ho mal v tom stojane možno 200x :D ale aj tak si nemyslim že by to bolo práve tým stojanom.
cooornel (11)|5.3.2008 20:47
nazdarek, tak me display pred nedavnem hral vsema barvama.. Zacalo to jen tak obcas,ale problem se zhorsil behem asi tydne a nedalo se nic delat nez jid reklamovat... Za 14 dni jsem mel Mio zpet, novy display a nahran SW. Ja mel Mio v autodrzaku asi 30krat a urcite to nebude tim. Jinak tato zavada se mi stala po pul roce co Mio pouzivam.