Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 asi mrtvá...

wdowa (3)|20.1.2008 00:54
Zhruba po roce jsem se zase povrtal v miu a nedopadlo to zrovna nejlepe.
Pri pokusu flashnuti na wm6 flasch neprobehl korektne a system nenabotoval, ale do ubootu jsem se bez problemu dostal. Nahral jsem uboot R48, pote CE R46 ...vse pres usb a bez vetsich problemu. Po "uspesnem" flashovani CE R65 jsem provedl jako obvykle reset a od te chvile na pristroji sviti pouze tlacitka a system nebootuje a navic se nedostano do ubootu zadnym zpusobem. Vzdy mi fungovalo (VOL+) + (down) + (call end), zkousel jsem samozrejme i jine postupy, ktere jsem nasel na netu, ale bez uspechu. Vzdy se jen rozsviti tlacitka a nic se nedeje.

Nemyslim si, ze by mi zde nekdo poradil neco noveho, jelikoz uz jsem procetl snad vsechna fora na netu, ale budu vdecny, za kazdy vas napad tykajici se treba i pripadneho servisu.

Diky za cokoli....
murder_ce4you (24)|20.1.2008 12:31
Vytáhnout baterku na noc a pak uboot s funkční rom.
wdowa (3)|20.1.2008 12:55
ja prave na noc baterku vyndal, ale do ubotu jsem se stejne nedostal.

nevi nekdo, jestli by to nekde jeste opravili a kolik by to mohlo stat?
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 15:26
Tak to já ti poradím velice přesně - měl jsem úplně stejnej problém.Tady,ikdyž se mi hodně lidí snažilo pomoct,mi nakonec nic nepomohlo.Tak jsem Mio poslal do servivu,Asi za v uvozovkách "čtyři" týdny se mi ozvali.Nepopsali mi závadu,ale přímo předfakturu na opravu za šest táců.To mě teda udivilo a obratem jsem chtěl popis závady.Napsali mi - Dobrý den,
jak můžete sám na přiložených fotografiích vidět, přístroj je kompletně zkorodovaný. Je evidentní, že se do něj dostala vlhkost a tudíž je nefunkční.
V žádném případě nemůže být oprava uznána jako záruční, pouze jako mimozáruční, tj. placená - a poslali dvě fotky.Tak jsem se na to vyprdl a nechal si ho poslat zpátky,to je vše - viz.
Tak mi teda umřelo
enkor (1)|20.1.2008 17:12
mel jsem stejny problem. skousel sem flash na wm6, ale dopadlo to stejne. sel jen uboot, kdyz jsem chtel flash na original rom. tak us mi neslo nic jen svitili tlacitka. pote jsem to poslal na reklamaci a dozvedel jsem se ze byla spalena zakladni deska, ale opravili to bezplatne.
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 23:01
to možná proto,že ho máš pár měsíců a já ho měl měsíců dvacet
kid_rock (284)|21.1.2008 23:38
skus ja mal podobny problem,nic len svietiace tlacidla,nefungoval uboot...
volume(-)
dpad(down)
reset zo stylusom
vsetko drzat naraz kym nezavybruje!Mne to pomohlo!Opakoval som to 3krat!
Bez reklamacie!
wdowa (3)|25.1.2008 19:29
hmm takze nic nefungobvalo, tak jsem koupil zanovni a701 za 5k :(
....radost muzu mit akorat z toho, ze chlapik ktery mi ho prodal, ho koupil presne pred rokem v makru za 16k :)
....a zase muzu flashovat a flashovat :-D