Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Otázka od začátečníka

Thomas123_ce4you (6)|18.1.2008 19:21
Uvažuji o koupi svého historicky prvního PDA a tím by měl být ASUS MyPal A696.

Mám jen pár otázek (sice asi blbých, ale "líná huba, holé neštěstí):
1. Toto PDA se dá použít nejen jako GPS?
Já jen, že tam kde ho chci koupit mají pohledy jen s GPS programem.

2. Dodává se to v této době již s WM6?

3. Pojede mi na něm případně GoogleMaps?

4. Půjde mi tam nejspíš tato karta: SanDisk Secure Digital 2GB - paměťová karta SD Blue line patří do základní řady paměťových karet, přenosová rychlost 6MB/s ?

5. Funguje někomu: Foxit Reader for WM5, JumpyBall, Universal remote controler a GPSCompass?

6. Můžu očekávat nějakou zradu od tohoto PDA?

Vím, že jsou to otázky (asi) hloupé, ale mám hubu a tak se radši ptám.

Díky
Zdenek Malinsky (9781)|18.1.2008 20:05
1. Dá.

2. Myslím, že asi ani nebude.

3. Ano


4. Měla by, není SDHC. Ovšem nikdy to nelze říct na 100%. U dobrého prodejce snad není problém při nefunkčnosti vyměnit. A rychlou kartu u PDA využiješ jen při kopírování velkých souborů v čtečce. PDA rychlou kartu není schopno využít.

5. Je to standardní WM 5 zařízení, takže nevidím důvod, proč by nemělo - jsou-li softy pro WM 5 kompatibilní. Ale za zkoušku nic nedáš.

6. Koukni zde na webu do diskuze Asus a konkrétně k tomuto modelu. Ale u nás je záruka 2 roky, tak se snad není třeba ničeho obávat.
Thomas123_ce4you (6)|18.1.2008 20:22
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]2. Myslím, že asi ani nebude.[/QUOTE]

Jakože nebude s WM6? Já se jen ptám, že někde mají napsáno s WM6 někde s WM5, někteří si to koupili s WM5, někteří s WM6.

Jinak díky.
hustler_ce4you (87)|19.1.2008 14:22
je to vpohode pda mam ho a nema nejake vyrazne problemy vsetko mi na nom slape až na jeden benchmarker iank v pohode a sucastnej dobe by si ho mal kupit len s WM6.
Zdenek Malinsky (9781)|19.1.2008 15:23
[QUOTE="Thomas123"]Jakože nebude s WM6? Já se jen ptám, že někde mají napsáno s WM6 někde s WM5, někteří si to koupili s WM5, někteří s WM6.[/QUOTE]Takže se omlouvám :oops: koukal jsem namátkou na 2 e-shopy a na obou měli uvedeno WM 5. A není moc obvyklé, že by výrobce dodával model už s upgrade OS. Pokud je tam WM 6 rovnou od výrobce, tak tím lépe.