Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Držák na kolo na MDA2

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Má to někdo vyřešené?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm a neexistuje to jako volitelny modul ke Krusell pouzdrum... :?:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tady je fotka od nejakyho cyklisty, ten drzak vypada univerzalne...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ja bych taky chtel na kolo taky neco vymyslet - to co je ale na ty fotce je spis pro okrasu, na polni ceste skocim a MDA mne predleti:-) Nejlepe neco co by MDA chranilo i v pripade padu nebo deste.
    A neco trosku mimo - jak vam vydrzi dlouho baterka se zapnutym bluetooth? Bez neho mi vydrzela cely den a ted s bidou 5 hodin. To by me zajimalo, jak to vydrzi dlouho bez dobijeni se zapnutym displayem a GPS.

Vit MDA II

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Tohle bych taky rád vyřešil. Dávat ho na řídítka je blbost kvůli riziku bouračky. Moje PDA stálo tolik co moje kolo.
    Co ho takhle přidělat zvrchu na tu vodorovnou trubku rámu (za řídítkama) ? To je myslím nejméně zranitelné místo na kole. A GPS do taštičky vprostřed rámu.

John the Long

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno jestli myslis to misto co myslim ja tak to je relativne bezpecne misto... Uplne bych na to nespolihal... Otazkou jest take to pod jakym uhlem pak bude displej - otazka viditelnosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Otázka je, jak často se musíš koukat na PPC, abys věděl kde jsi. Osobně bych považoval za nejrozumnější mít jak PPC tak i GPS v kapsičce a vyndat je jenom v případě problémů s orientací.
    Zájemcům předvedu pár fotek kola mého kamaráda, které vás přesvědčí, že na kole vlastně neexistuje bezpečné místo

NoOne

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Tady je fotka od nejakyho cyklisty, ten drzak vypada univerzalne...
    Ten nějaký cyklista vzal běžný držák Dicota a lepicí páskou ho přibastlil na představec... Ale vážně, dal jsem to tam jen na testy, je to z hlediska pozorování asi nejlepší místo, navíc jsem ten bastl ještě pojistil zavařovací gumou, protože už jednou málem PDA sletěl. Minulý týden jsem vyzkoušel v lijáku PDA v Aquapaku na krku a zatím je to nejlepší způsob přepravy na kole. Za jízdy se na to stejně nedá pořádně koukat (zvlášť v terénu), lepší a bezpečnější je zastavit a provést odečet. Také se mi osvědčilo nechat PDA běžet s vypnutým displayem, vyrovná se tím spotřeba se zapnutým Bluetooth.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Hm a neexistuje to jako volitelny modul ke Krusell pouzdrum... :?:
    Existuje, sice jen na obrázku v katalogu, ale vůbec bych tomu nevěřil. Drží to jednobodově za ten čudlík jako na opasku, PDA tudíž musí být uzavřeno v pouzdře. To už by bylo lepší si dát placku do baťohu.

Podobná témata

1. Jízdní kolo - držák na HáDéčko
    Od dvzd v sekci Touch HD
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 23-04-2009, 08:40
  2. držák na kolo
    Od ondris_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 14:16
  3. pouzdro na kolo
    Od r.o.m.i v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 09:41