Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Format karty u X500+

delimon (1)|18.1.2008 10:31
Zdravim pratele, prosim o radu zda-li se da nejak vyresit problem s formatovanim karty 2GB microSD znacka A-data.
Format karty si muj eten x500+ vyzada po kazdem vytazeni karty, nebo po SR, jinak se karta v telefonu nezobrazi.
Po SR musim nejdrive zformatovat kartu, aby byla k cteni a znovu si z pocitace natahnout aplikace do katry, coz je velmi neprakticke.
Predem diky za radu.
Zkousel jsem format, fat, fat 32, ale k zadne zmene to nevedlo.
V PC se karta chova bez problemu.
zivan (615)|18.1.2008 10:43
Zkusil bych otestovat jinou SD kartu v zarizeni a tu problemovou kartu zkusit v jinem zarizeni. Bud bude chyba v jedne strane nebo neni karta kompatibilni.

Idealni by bylo navstivit nektery sraz ce4you. V Praze je zitra a v Brne za 2 tydny. Dalsi moznosti je ochotny prodejce.
Dudas (2)|31.1.2008 12:08
Mám podobný problém s kartou Apacer 2GB u M700. V PC nebo ve foťáku funguje bez problémů, ale když ji strčím do PDA, tak vždy vyžaduje formátování, jinak ji nevidím (a po formátování je samozdřejmě prázdná).
Podařilo se Vám už najít nějaké řešení? Jiná karta Kingstom 2GB mi funguje bez problémů.
Tomáš Kubec (749)|31.1.2008 14:51
žádné řešení není, občas se stane že nějaká karta je prostě méně kompatibilní s jistým zařízením
SGogous (2)|13.2.2008 23:28
Mel jsem stejny problem,nove zarizeni,nova karta[X500+,rom wwe489 a 2GB Kingston.Pouzil jsem zde nekde uvedeny patch pro podporu SDHC a po sr. uz ok.Zatim funguje na jednicku,slysel jsem mnoho stesku,ale ja uz bych se ke QVGA nevratil,nikdy.