Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Proč mi u X800 nejde udělat upgrade ?

milennium (336)|18.1.2008 08:30
Jelikož se mi vysrala X800 (nejde zapnout GSM Radio) tak jsem si řekl,že udělám upgrade. Bohužel ani na Vistách a ani na XP se nedaří.
Ve Vistách normálně najede instalátor,pak X800 přejde do bootloaderu a v PC se zastaví na 0% a naskočí hláška,že se odpojilo USB...
To samé ve WinXP. Najede instalátor,odklikám všechny hlášky a najede mi okno,že se ActiveSync odpojil a jestli ho chci restartovat...
Přitom spojení X800 s PC je naprosto O.K. Můžu normálně synchronizovat a nabíjet,ale při upgradu mi to dělá tyhle věci.
Nemáte někdo tip kde může být zakopaný pes ?
signy (31)|18.1.2008 13:27
A co takhle provést upgrade přes SD kartu, to by nešlo?
Mě na M700 nechodil upgrade přes active sync, tak jsem spustil instalátor upgradu, podíval jsem se přes FileMonitor (utilita sledující u programů aktivitu na disku) kam si instalátor rozbalil soubor temp.dat a tenhle obraz ROMky jsem nacpal do M700 přes SD kartu podle návodu z diskuze o vaření lighted ROM.
milennium (336)|18.1.2008 13:50
To jsem taky zkoušel a stejně po upgradu mi to GSM nejde. Prostě "Radio Off"...A kurva nejde zapnout. Je jedno jestli tam je SIM od Vodafonu nebo O2 a nebo jestli tam SIM vůbec není...
Milan_B (32)|18.1.2008 14:16
Mě to šlo u X800 bez problémů. Jediné co mě napadá, jestli nemáš zapnutý nějaký firevall.
milennium (336)|18.1.2008 14:18
Ne,firewal nemá zapnutý. Zkoušeno na dvou PC (WinXP a WinVista)..