Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Varování před x800

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zapomeňte na X800

Několik let jsem spokojený uživatel T-Mobile MDA II, ale říkal jsem si že je čas pro upgrade. (potřebuji WiFi). Přes rok jsem čekal na i-mate ultimate 7150 a nedočkal se Pak jsem se začal zajímat o E-TEN x800. Papírově zajímavé zařízení. VGA, GPS, Radio atd ... Četl jsem jak lidé pohoršeně píší o nedostatku RAM, ale jako denni uživatel MDA II od roku 2004 jsem si říkal že to snad nebude tak hrozné. Velký omyl !!!!

X800 je naprosto nepoužitelné PDA !!!!!

Nemohu porovnávat s něčím jiným, ale v porovnání s 4 roky starým MDA II je ve všem pomalejší !!!

Nemohu pochopit jak může někdo pustit do prodeje zařízení z kterého se nedá ani telefonovat
    Nejsem nijak náročný uživatel, ale čekat od zapnutí telefonu 3-4 sec než se mi objeví list kontaktů je opravdu dost dlouhá doba.
    VGA displej je pod lupou moc pěkný, ale pro normální použiti je 2.8'' opravdu málo. K čemu je VGA rozlišení když si musím nastavít větší písmo abych z těch blech neoslepnul. Kombinace VGA a 2.8'' jo nešťastné řešení.
    Integrováné GPS - TomTom na mém starém MDA běhal bez problému a svižně, ale E-Ten ani nestihá překreslovat obrazovku. Ve chvíli když začne stahovat emaily z exchange serveru, tak se TomTom zasekne uplně !!!
    Přehráváni video souborů - to je uplný výsměch - TCPMP video player překresluje obrazovku tak jednou za 2-3 sekundy.
    K čemu je podpora microSDHC ? Jediné na co se vyplatí velká karta je multimedia, ale to neni silná stránka x800.

Toto není žádná recenze tohoto zařízení, ale VAROVANÍ ostatním ať se vyhnou tomuto ŠNEKU mezi PDA !!!

Dnes večer ho dám na eBay, snad se najde někdo kdo bude ochoten se s tím trápit, já to nejsem. Abych nalákal kupce, tak přidám i 8GB kartu , která je ale v x800 k ničemu. Hledám si jiné PDA
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

To chceš abychom tě litovali nebo s tebou souhlasili ?

Za kolik to budeš prodávat, třeba to bude díky takovým expertům dobrý kauf ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od Standa99
    To chceš abychom tě litovali nebo s tebou souhlasili ?

Za kolik to budeš prodávat, třeba to bude díky takovým expertům dobrý kauf ?

Nechci ani litovat, ani souhlas. Jen VARUJI případné zájemce.

Týden jsem zkoušel najít cestu k E-TENu, ale nenašel.

Dam ho za 9000.00 ( US verze ), ale jestli máš zájem, tak podepíšeš že jsem tě varoval

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Ja uz jsem neco podobneho jako ty tady pises psal ve vlaknu "Koupe X800" Ale nekdo si proste nenecha rict. Tim ale nemyslim tebe. Proste RAM 64MB a VGA displej je kombinace, ktera dela X500+ a X800 temer nepouzitelnou.
    Vsem doporucuji, aby se poohlidli po nejakem jinem zarizeni. :no: :no: :no:

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Chlapi,já nevím co řešíte ?
    Mně sice dnes odešla X800,ale do té doby jsem s ní byl max. spokojený. A to jsem vystřídal snad všechny stroje od HTC. Naposledy jsem měl Touch Dual a musím říct,že byl daleko línější než X800.
    A s tou RAM to není až tak hrozný. Za celý den používání jsem nemusel udělat ani jeden reset. Měl jsem spuštěno ActiveSync přes GPRS a Exchange,RSS hub,počasí,zprávy,kontakty,kalendář a Skype a měl jsem volných asi 15Mb RAM. U Touch Dual jsem měl volných asi 40Mb... Takže rozdíl moc není a dá se s tím žít...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Problem ti nastane, az zacnes pouzivat navigaci a to predevsim IGO a nebo MIO a pak ti nekdo zavola a nebo prijde smska.
    Vcera mi IGO vyhodilo hlasku memory full asi po peti minutach pouzivani a na pozadi mi nejela zadna aplikace. Je to za jizdy ve meste v plnem provozu super zazitek. Se nebudu divit, az budu casem u cesty sbirat PDA zn. E-ten

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Eten vubec nedela spatna zarizeni,jen jim chybela ta spravna podpora v podobe ukuchtenych ROM.Vetsina problemu,ktere s ETENY jsou,jsou softwarove.Diky kucharum,se z ETENA stava opravdu perfektni PPC.
    Panotova ROM a nektere fixy delaji s X800 opravdu svizne a vynikajici zarizeni.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

ono je asi pouzivat a pouzivat. Kdyz nebudu pouzivat IGO , udelam dva tri hovory dene par SMS a budu ho mit spis na hrani tak verim ze bych stim byl taky nadmiru spokojen, ale ve chvili kdy ho vyuzivas 100% tak je zle. Argumenty typu tak to resetnes a jede dal, neberu. Dal jsem penize do zarizeni ktere potrebuji pro praci a k usetreni a organizaci casu ne, abych trikrat dene resetoval a misto prijmuti hovoru koukal na zatuhle PDA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Mě tedy docela pobavila hláška: za celý den jsem nemusel udělat ani jednou soft reset

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Připojuji se k "petici" za varování před E-Tenem. Vlastním M700 a jak to pujde, uteču k Asus P750. E-Ten je opravdu jen letovač plošných spojů bez mozku....

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Co tak vzít trochu rozumu do hrsti, než něco zbrkle koupím? Něco si o tom předem přečíst a né vybírat, jak u vietnamců: čím víc pruhů, tím víc adidas.

Jak dokonalý systém na tom běží? Copak tam provádí "bonusová" čeština? Nevšiml jsem si, že by u HTC Trinity z toho Samsungu vymáčkli více. A žít s názorem, že reset několikrát denně vše vyřeší, je víc než úsměvné.

Uvidíme jak se popere Qualcomm v i-Mate Ultimate 9502 s VGA? A vypadá to, že Eten už kupuje od Samsungu CPU, které dokážou adresovat víc než 64MB: viz. E-Ten glofiish V900. Ale ten by si zasloužil už nějaký grafický pomahač. Jenže to by každý akorát nadával na startovcí cenu.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Muzete se zkusit soudit jako jini kvuli HTC s Qualcommem

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

...nebo prodat u nás v bazaru.

Sice to není omluva a zákazníka to rozhodně nezajímá, ale HTC taky trvalo pár let, než se dostala na jistou solidní úroveň.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

dyť je to hezký,já měl před tím Mio A701 a to bylo větší dělo,než mám teď.Kdyby v Miu nechtěli za opravu šest táců,tak ho mám pořád,nic proti.Odtoho je tu diskuze.Mě kolikrát připadá,že někteří berou od HTC nějaký prachy nebo mají přístroje zadara,že to tak propagují.

nemazat

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

No důvod bude mnohem prozaičtější. Jako prodejce přeci nebudu propagovat něco, co se mi vrací na reklamace mnohem více, než jiné značky. Proto budu propagovat Asus, HP, teď již i HTC, protože na nich nebudu tratit. Zatímco když se řeší každý 3. Mio nebo E-Ten, tak prostě nevydělá. Jednoduché. Nejsem prodejce

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Varování - než si koupíte zařízení ASUS
    Od Johnny83_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-05-2009, 11:43
  2. Varovani pred folii
    Od sep_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 27-09-2007, 07:54
  3. Seznam - také nedbáte varování?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 17-03-2007, 11:24
  4. Varování: ZTRÁTA DAT Kontaktů+Kalendáře ve WM5
    Od jan.konference v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 02-02-2007, 17:24
  5. 3in1 stylus Brando pro XDA 3 - varování!
    Od klak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-05-2005, 23:22