Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vychytávky na MDA 2

null (0)|11.5.2004 12:19
Znate nejake vychytavky na MDA 2 se s nema.....:))
Z mych poznatku neco jsem uz tady psal ale i tak
1,no jde o to ze sice tam neni napsany Bluetooth ale spis o spatnej preklad do cestiny kdyby jsi mel anglictine tak tam je taky jedna nabitka,to znamena ze preklad by mel byt bezdratovy prenos.No proste staci kdyz aktivujes Bluetooth a das odeslat pres IrDA(to neni preklep) vazne takhle to funguje

2,dalsi jsou treba ze s SD kartou ma MDA II pomalejsi vypinani a zapinani ..... nebo ze s SD kartou transcend kdyz mas baterii slabou pod 1h tak ze uz se nedostanes na kartu !!

3,kdyz listujes v telefonim seznamu tak staci podrzet joystik nahoru nebo dolu a po chvilce listovani ti tam skoci velky pismena (pro slepy :D ) asi pro lepsi orientaci v listovani seznamem

4,Pokud chces vypnout podsviceni a nechces hrabat stylusem na display tak staci kdyz podrzis hlavni tlacitko na vypinani vratit do puvodniho stavu se to da stejne.

5,a jeste jena tu ale asi znaji vsichni kdyz se pripojis k netu tak nemusis tukat stylusem na odpojeni a cekat az se milostive MDA odpoji staci kdyz zmacknes tlacitko na polozeni hovoru a mas to hned :D

PRIDEJTE I SVE POZNATKY VYCHYTAVKY APOD :yes:
ipf (2136)|11.5.2004 13:21
Po provedení zálohy systému na SD se mi kompletně rozhází kontakty, někde zůstane jako hlavní mobil, někde nastrčí pevnou linku, někde fax, někde email. Na systém změn jsem nepřišel (přiznám, že jsem ho nezkoumal) a dost mne se..(jří) to znovu celé procházet a přenastavovat. Až někdo přijdete na příčinu, budu neskonale šťastnej :D .
Miloš Strouhal (3997)|11.5.2004 14:59
..budu se tedy též opakovat:
Pro ty,jež chtějí plnohodnotně využívat GBsoft-tweak,a zároveň jsou u T-mobile,musí odškrtnout (zrušit) fajfku u nastavení proxy serveru v nastavení internetu.. Jinak to dělá paseku. A češtinou to není,blbne to i při vypnutém překladu prostředí.. Takže kdo další?...:D

Tohle téma je dost dobrej nápad,lidi,nenechávejte si nic pro sebe.. ;) ..a pište!

Dík
Miloš Strouhal (3997)|11.5.2004 15:11
..vypozoroval jsem,že ta rychlost klesá úměrně s počtem programů,jež jsou nainstalovány přes kolíbku či .cab soubor.
..snažím se tedy cpát do mda2 raději soubory,jež se neinstalují,ale jen nakopírují do program files,udělám jim zástupce ve windows-startmenu-programs a je to..;)
..stačí je jednou nainstalovat normálně,najít je a vytahat je ven,provést tvrdej restart,a pouze je nakopírovat zpět..a opět udělat jim zástupce ve win a v launcheru,a mda2 šlape bez snížení rychlosti,ke kterému by došlo klasickou instalačkou..;)
Miloš Strouhal (3997)|11.5.2004 15:37
..ps:
uvedený postup se mi podařil s těmito programy,aniž by se nějak snížila jejich funkčnost;) :
-tv remote controler
-total comander
-NoteM
-TKCreater
-RealCalculator
-Orionic
-GSPlayer
-Chess
-Pocket Rar
-Icq
-Pocket Tv
-MultiIE
..žádný z těchto programů není nutné mít "nainstalován" aby plně fungoval..

..tudíž se mi teď nesnižuje tak moc rychlost,lépe řečeno rychlost reakce MDA2 na povely,jež mu dávám stilusem..

..bylo by dokonalé,kdyby uvedený postup šlo využít i ostatních programů,jež využívám..

..tedy Tomb rider,batmemtime,launcher,lingea 2000,flash player,xda skinchooser.. To by pak byla rychlost mého MDA2 stejně rychlá jako po hard resetu,a ta je dost slušná..:D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.5.2004 19:13
[QUOTE="xp"]..ps:
uvedený postup se mi podařil s těmito programy,aniž by se nějak snížila jejich funkčnost;) :
-tv remote controler

..tedy Tomb rider,batmemtime,launcher,lingea 2000,flash player,xda skinchooser.. To by pak byla rychlost mého MDA2 stejně rychlá jako po hard resetu,a ta je dost slušná..:D [/QUOTE]

Nemýlíš se ?? OpravduTi funguje program dálkového ovládání ( program tv remote controler z www.pdawin.com ) na přístroji DATAPHONE2 ???
null (0)|11.5.2004 20:30
to s tim dalk.ovladanim by me taky zajimalo me ten program nejede jakou mas verzi a na jakou dalku ti jede?dik za odpoved
Miloš Strouhal (3997)|12.5.2004 00:05
..sorry,mystifikoval jsem vás,dálka mi taky nechodí,spustí se,když vyberu nějaký ovladač,tváří se že v poho,ale odmítá se učit nové ovladače..:?
..tak nic,jdu to vymazat..
null (0)|12.5.2004 00:11
skodaTak to pak jo to skoda uz jsem myslel ze budu mit z mda funkcni dalku :(
skoda
Miloš Strouhal (3997)|12.5.2004 00:15
..přeci existuje nějaká funkční i pro wm2003,nebo ne? To je divný..:?
null (0)|12.5.2004 00:21
no pry ne nejde o system "pry" ale jde o extra slabej IrDa u MDAII chtelo by to asi nejakej hardwerovej akcelerator nebo tak neco co by vyhustilo z IrDA u MDAII maximum a pak by snad ten ovladac jel treba to casem vyresi nejak......:oops:
Miloš Strouhal (3997)|12.5.2004 00:32
..tak to je vopruz,vzhledem k tomu,že mi to na mda1 chodilo i ze tří metrů..:(
null (0)|12.5.2004 00:38
souhlas jsem taky vytocenej a to jsem s PDA novacek(MDAII) pred tim jsem mel 7650 a behalo to na ni bez problemu i z 8m a u takoveho zarizeni jako je MDAII jsem neocekaval nejake problem s IrDA skoda:( :mad:
null (0)|15.5.2004 15:54
Uz nema nikdo zadny jiny typ??:?:
Wuffi (1599)|15.5.2004 16:30
Mno, nevim jestli to pomuze, ale nekde jsem zahledl takovy modul do audio vystupu, byla k tomu i ovladaci aplikace, bylo to pry extra vykonne... Ale ted si nemuzu ani za nic vzpomenout jak se to jmenovalo :( Vim ze jsem se tenrat podivoval ze to jde pres ten jack...
PavelR. (2184)|15.5.2004 17:03
[QUOTE="pretorian"]Uz nema nikdo zadny jiny typ??:?: [/QUOTE]

... ale jo :)

pokud chcete umlčet vyzvánění a přitom neodmítnout hovor, stačí při příchozím hovoru posunout boční tlačítko dolů ...

PavelR.

yasmeene2 (794)|15.5.2004 23:14
Toto mám z dnešního 0tého srazu: Pokud chcete přijímat hovory rovnou na hlasitý odposlech přejděte do aplikace telefon stiskněte ikonku signálu tapněte na Pouze pda/turn flight mode off a ihned potom stiskněte a držte zelené sluchátko - aktivuje se vám hlasitý odposlech při všech hovorech a pak dlouhým stiskem zeleného telefonku jen přepínáte co zrovna chcete mít nastaveno.

!POZOR nefunguje pokud máte z po spuštění smazaný zástupce HandsFree!
(to byla doba než sem na to přišel :D )
Pajoch_ce4you (4)|17.5.2004 00:47
slááva,tak už se mi to podarilo rozchodit!Laboroval jsem s tim vcera snad hodinu a dnes se to povedlo napoprve... Hned rano to v praci vyzkousim.Dik za vychytavku.
:)) :yes:
PS nemate nekdo funkcni link na kodek " MpegableDSdecoder"? hajekm nekde psal,(https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2210),ze je potreba,pokud chci editovat nahrane video ve form MPEG4.
DIky za pripadnou pomoc.
Pajoch
XDAII - teprve tyden,takze novacek hltajici ...