Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

acer c531 alebo asus a696

altin (8)|17.1.2008 14:47
zdravim.. chcem si kupit PDA a uvazujem o tychto dvoch.. acer je asi o 2000 sk lacnejsi a mensi, ale zase je o nieco slabsi ako asus. co by ste si vybarli ak by ste vyberali z tychto 2 pristrojov?? oplati sa priplatit tych 2000 sk za asus? dik za odpovede..
sikula05 (272)|17.1.2008 16:27
Netroufnu si to porovnávat s tím Asusem...ale koupil jsem přítelkyni k vánocům toho Acera...asi měsíc jsem si s ním hrál a instaloval..a i přes předchozí negativní zkušenost s Acerem Np50p, můžu konstatovat, že mě velmi mile překvapil:yes:
JanHavlicek (635)|17.1.2008 17:21
Nevím jak u vás, ale třeba na czechcomputeru je ten Acer dražší asi o 1500 Kč

Já osobně bych šáhnul po Asusu. Mám předchozí A639 a jen pozitivní zkušenosti. Ten Asus je levnější, má větší displej (což je u navigace důležité), výkonnější procesor a kovové tělo (vypadá líp)
altin (8)|17.1.2008 17:44
to sikula5: cim ta prekvapil? nema problem s vykonom? napriklad kvoli tomu procesoru? pri navigacii je vraj problem s vypnutim statickej navigacie, co tak trochu hovori proti nemu.. ale myslim, ze by sa to dalo zvladnut.

to Jan Havlicek: jj.. asus je vacsi, ale tie mensie rozmery c531 beriem skor ako vyhodu a a ten displej je sice vacsi, ale ma take iste rozlisenie. ale zase pri navigacii je vacsi samozrejme lepsi... no a zrejme aj ta staticka navigacia je vyhoda oproti aceru. teda aspon som sa zatial nikde nedocital, ze by s tym mal asus problem. je tam aj rozdiel vo vahe v prospech c531. a co sa tyka tej ceny, jeden predajca ma ten acer vo vypredaji a asus je aj v najlacnejsich shopoch drahsi minimalne o 2000 sk.