Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: acer c531 alebo asus a696

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

zdravim.. chcem si kupit PDA a uvazujem o tychto dvoch.. acer je asi o 2000 sk lacnejsi a mensi, ale zase je o nieco slabsi ako asus. co by ste si vybarli ak by ste vyberali z tychto 2 pristrojov?? oplati sa priplatit tych 2000 sk za asus? dik za odpovede..
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Netroufnu si to porovnávat s tím Asusem...ale koupil jsem přítelkyni k vánocům toho Acera...asi měsíc jsem si s ním hrál a instaloval..a i přes předchozí negativní zkušenost s Acerem Np50p, můžu konstatovat, že mě velmi mile překvapil:yes:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nevím jak u vás, ale třeba na czechcomputeru je ten Acer dražší asi o 1500 Kč

Já osobně bych šáhnul po Asusu. Mám předchozí A639 a jen pozitivní zkušenosti. Ten Asus je levnější, má větší displej (což je u navigace důležité), výkonnější procesor a kovové tělo (vypadá líp)

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

to sikula5: cim ta prekvapil? nema problem s vykonom? napriklad kvoli tomu procesoru? pri navigacii je vraj problem s vypnutim statickej navigacie, co tak trochu hovori proti nemu.. ale myslim, ze by sa to dalo zvladnut.

to Jan Havlicek: jj.. asus je vacsi, ale tie mensie rozmery c531 beriem skor ako vyhodu a a ten displej je sice vacsi, ale ma take iste rozlisenie. ale zase pri navigacii je vacsi samozrejme lepsi... no a zrejme aj ta staticka navigacia je vyhoda oproti aceru. teda aspon som sa zatial nikde nedocital, ze by s tym mal asus problem. je tam aj rozdiel vo vahe v prospech c531. a co sa tyka tej ceny, jeden predajca ma ten acer vo vypredaji a asus je aj v najlacnejsich shopoch drahsi minimalne o 2000 sk.

Podobná témata

1. Acer C531 - otázka USB host, GPS navigace
    Od tomasslavicek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-09-2008, 10:57
  2. Čeština Asus a696
    Od Carlosz v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 08:05
  3. Asus A696
    Od RDN v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2008, 09:35
  4. Acer c531 a statická navigace
    Od chipoliny v sekci Acer