Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 86 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 1276

Téma: Touch Cruise (HTC P3650) - praktické zkušenosti, tipy a triky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Folie i pokud tam bude tak to urcite bude nejaka nicmocka, je lepsi si koupit qalitni folii, stoji kolem 200 Kc, ale rozdil v qalite a vydrzi je obrosky. Nehlede k tomu, ze tu levnou je temer nemozne nalepit bez bublin.

EDIT: Je fakt, ze i ta nicmocka je dobra aspon na to prechodne obdobi, nez covek sezene nejakou dobrou, ale na trvalo rozhodne asi nebude. Ja ted budu po pulroce meniz tu qalitni, za tu dobu bych tech obycejnych vystridal asi hodne, nebot pouzivan grafiti klavesnici.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Eldy
    Jak to že chybí Tom Tom????? Vždyť se všude píše že je součástí..... :dead:
    Zkušební verze má být prý a přiloženém CD plus možnost stažení mapy pro jedno město. Takže se jedná spíš o demo/trial verzi...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ale je ta fólie přez celý povrch nebo jen přez display? Já vím, že je lepší si dokoupit lepší. Do léta jsem měl Artemise(ten mi ukradli) a teď se trápím z Heraldem od přítelkyně a pokaždé jsem použil folii od Branda.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Quaker
    Citace Původně odesláno od Eldy
    Jak to že chybí Tom Tom????? Vždyť se všude píše že je součástí..... :dead:
    Zkušební verze má být prý a přiloženém CD plus možnost stažení mapy pro jedno město. Takže se jedná spíš o demo/trial verzi...
    Pokud by to bylo stejne jako u Artemise, coz predpokladam, tak to neni trial, ale plna verze.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Shemik
    QUOTE]
    Pokud by to bylo stejne jako u Artemise, coz predpokladam, tak to neni trial, ale plna verze.
    Jo, jenže bez map je ti to celkem k ničemu (budeš si je muset dokoupit), takže sprvně jsem měl napsat "demo/trial" (s uvozovkami).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No myslis to asi dobre, ale pletes si pojmy. Program a mapy jsou dva samostatne produkty. To, ze v baleni nejsou dodavane i mapy, ale prece neznamena, ze program je v nejake demoverzi. Pokud by program byl v demo ci trial verzi, tak by to nejspis znamenalo, ze je casove nebo jinak omezeny, coz jiste neni. Program je v plne verzi, ale je potreba si k nemu dokoupit dalsi samostatny prodkt, mapy.

U Artemise byl dodavany soubor map CZ, PL, SK, HU, sice starsi verze, ale to u Cruise, krome te moznosti stazeni jednoho mesta neni vubec zadna mapa :?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Aha sorry, s temi uvozovkami, by se to tak dalo brat, vypadalo to, ze to myslis doslova.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Folie i pokud tam bude tak to urcite bude nejaka nicmocka, je lepsi si koupit qalitni folii, stoji kolem 200 Kc, ale rozdil v qalite a vydrzi je obrosky. Nehlede k tomu, ze tu levnou je temer nemozne nalepit bez bublin.

EDIT: Je fakt, ze i ta nicmocka je dobra aspon na to prechodne obdobi, nez covek sezene nejakou dobrou, ale na trvalo rozhodne asi nebude. Ja ted budu po pulroce meniz tu qalitni, za tu dobu bych tech obycejnych vystridal asi hodne, nebot pouzivan grafiti klavesnici.
    No nevím. Tipl bych si, ze jelikož se zařízení jmenuje Touch Cruise, tak bude mít typický Touch display, který je mnohem tvrdší než například u Artemisu. Folie je taky tvrdší a je v podstatě nemožné nalepit ji s bublinama :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od babicka
    No nevím. Tipl bych si, ze jelikož se zařízení jmenuje Touch Cruise, tak bude mít typický Touch display, který je mnohem tvrdší než například u Artemisu. Folie je taky tvrdší a je v podstatě nemožné nalepit ji s bublinama :-)
    Jen jsem soudil, ze i kArtemisovi mohli dat kvalitnejsi folii a protoze to neudelali, tak bych se divil kdyby to udelali u Cruise.
    Ale pravda, tezko spekulovat, uvidime co nam majitele o prilozene folii poreferuji a treba HTC pujde do sebe.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

babicka napsala:

Moje ruce to tedy zvládly i s bublinami. Některé šly vytlačit, některé se ani nehnuly. Myslel jsem si, že jsou v těch bublinách zrnka prachu. Protože jsem někde četl, že fólie jde omýt a znovu nalepit, zkusil jsem to. Dovedete si asi představit, jak to dopadlo. Už se těším na možnost koupit náhradní. Fólie je tvrdší, zatím ale drží dobře. Omlouvám se, nějak jsem tu zrušil grafickou úpravu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Osobně u všech zařízení co jsem zatím měl (Trinity i Kaiser) používám fólii dodanou přímo se zařízením. Žádný problém, rozhodně bych tyto fóle neodsuzoval (na Trinity ji mám už rok) a pro začátek (na prvních půl roku) stačí. Sice jsem si také koupil jednu "značkovou", ale zatím ji mám v šuplíku.
    Instalace fólie: důkladně očistit displej, přiložit fólii a přihladit . Bublinky tam budou, toho si nevšímejte, stačí trocha trpělivosti, nejpozději do týdne tam nebude ani jediná (tedy pokud pod fólií něco nezbylo, např. prach).
    Zpět k zařízení. Zaujala mě velikost baterie. Přestože má kapacitu shodnou jako ta v Kaiserovi (1350mAh a nom. napětí 3,7V) je cca o dvě pětiny menší :O .
    K TomTomovi co tam je je možné stáhnout jednu mapu města, jak zde bylo již zmíněno. Pokud si tedy někdo stáhne Prahu nestáhne si jen mapu Prahy, ale komplet Středočeský kraj. Analogicky je to stejné i s ostatními městy. Stáhne se vždy celý kraj.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No s tou folii jsem to predpokladal proto, ze ta dodavana s Artemisem, byla nesrovnatelne horsi, mekka obrazne receno jak ta potravinova a proto take sla tak spatne nalepit, oproti te koupene mnohem tvrdsi, odolnejsi a vyrazne lepe aplikovatelne.

Co se tyka toho jednoho mesta na stazeni, tak ja jsem si stahoval Rim a byl tam opravdu jen Rim, ale jestli je to u ceskych mest cely kraj, tak je to urcite vyhoda.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Folie dodavana s Cruisem je kvalitativne uplne nekde jinde nezli ktere jsou bezne k ostatnim zarizenim , obecne dodavane folie jsou de-facto nepouzitelne , ale ta ke Cruisovi vypada solidne , trvanlivost se vsak teprve proveri ....

wifi - nejcitlivejsi a nejrychlejsi prenos jaky jsem u vsech mda/xda kdy videl ...

prenos souboru na kartu pres activesync - nejaky problem , nektere soubory jedou ukrutne pomalu - pravdepodobne s drivery - podobna situace byla treba s Trinity i Kaiserem - vzdy odstraneno v dalsich verzich ROM , doufam ze situace se bude opakovat i zde

baterie - vydrz o nejakou tu hodinku vyssi nezli u Kaisera - srovnatelne asi s Artemisem

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

No myslis to asi dobre, ale pletes si pojmy. Program a mapy jsou dva samostatne produkty. To, ze v baleni nejsou dodavane i mapy, ale prece neznamena, ze program je v nejake demoverzi. Pokud by program byl v demo ci trial verzi, tak by to nejspis znamenalo, ze je casove nebo jinak omezeny, coz jiste neni. Program je v plne verzi, ale je potreba si k nemu dokoupit dalsi samostatny prodkt, mapy.
    No, jelikož není aplikace samostatně komerčně koncovým zákazníkům dodávána a bez map je nepoužitelné, myslím, že si mohu dovolit říct, že je to jen její představení - demonstrace, v soudoém duchu lze brát i možnost stažení té jedné mapy. Myslím, že speciální termín pro to není, nebo si na něj nevzpomínám (pokud víš, prozraď).

wifi - nejcitlivejsi a nejrychlejsi prenos jaky jsem u vsech mda/xda kdy videl ...
    To je dost dobře, někde v zahr. recenzi právě uváděli, že je tomu naopak (e srovnání s Kaiserem), podobně i s baterií.

Doznalo TouchFLO nějakých změn?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

TouchFlo a podobne hovadiny jsem nepouzival,nepouzivam a pouzivat nebudu,takze nemohu slouzit :-D

Strana 3 z 86 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 21:18
  2. HTC P3650 Touch Cruise ROM
    Od phoun v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 17:36
  3. Spb Insight / Spb News - tipy, triky, praktické zkušenosti
    Od ElSoft v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 22-04-2010, 11:36
  4. HTC Touch 3G Jade - zkušenosti, tipy a triky...
    Od qwero_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 13:00
  5. HTC Touch Cruise P3650
    Od Alfcz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 12:38