Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 35

Téma: Sygic Drive - kompletní česká navigace - zkušenosti, tipy atp.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Mno, vzhledem k tomu, že můj příspěvek je půl roku starý, a v té době jsem jim taky ty chyby spolu s hafem dalších reportoval, tak předpokládám, že za těch půl roku třeba něco odstranili . I když si myslím, že jdou na trh s křížkem po funuse, možná by uspěli, pokud by se "na trh" nedostal upravený TT Navigator 7 z Diamonda...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

a on se uz jako prodava? Myslím sygic i TT7

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

TT 7 se "prodává" např. na Rapidshare, je to upravená verze, kterou TomTom vydal jako OEM na HTC Diamond. Sygic Drive se, pokud vím, neprodává, a podle mne ani prodávat nebude, trh s navigacemi na PDA není příliš velký a tohle nepřináší nic nového.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Sygic se prodava - Sygic

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak to jsem netušil, pak ovšem nevím, proč to firma Sygic na svých stránkách úspěšně tají :sarcastic: .

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Je to nadejna navigace a novejsi verze posunou vzdy tuto navigaci o velky krok kupredu.Neda se to srovnat z predchozimi verzemi.
    Aktualni verze je 7.60.731

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Skusal niekto uz tu najnovsiu verziu na WM5?Zeby sa podelil o skusenosti s jej uzivanim.
    VDAKA

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2007

Tak je venku i verze 7.70. Dle mého subjektivního názoru bude mít před TomTomem velice brzy navrch a to jsem jeho letitý urputný zastánce :-)

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Otestoval jsem krabicovou verzi z Sunnysoftu na TouchPro2, koupenou 3 tydny zpet.

Zkusenosti:
    a) semtam pada, zalezi dost od trasy
    b) pri vyberu cile nenajde spoustu ulic, jejichz jmena ma presto v mape
    c) obcas vypadne GPS, pritom v GPS hardware boxu ma platny fix
    d) "nejrychlejsi" si plete s "nejkratsi"
    e) kdyz spadne, nepamatuje si zmeny a posledni nastaveni a trasu
    f) na kruhovych objezdech mi TT prijde plynulejsi, ale vyznejte se u jiznich Frantiku, skoro tam jezdi jak Italove
    g) McG ma oficialne celou Evropu, nikoliv delenou na vychodni a zapadni jako TT pro PDA

Zatim bych zustal u TT7, ale kdyz uz jsem si McG koupil, tak budu Sygic trochu dusit :!:

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Maly update: po instalaci nove verze (maji na to udelatko, co nahraje novejsi data a program primo na uSD kartu), se padani vyrazne omezilo, myslim ze zacala fungovat i navigace na ruzne parametry trasy.

Ve Francii mi to zatim spadlo dvakrat, proste existuji kriticka mista na Zemi

Rozhodne bych uz mu dal sanci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Jo, šanci bych mu dal... Tak před 3 roky. Kdysi jsem jim dělal testera, asi jsem měl příliš mnoho připomínek, takže mně cca po půl roce přestali odkazy na nové verze posílat. Dneska jsou navigace prostě trochu jinde.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

V čem jsou jiné navigace lepší? Plánuju upgrade Sygicu, tak jestli se nemám poohlídnou jinde.
    Zkoušel jsem iGO 8, hůř se mi ovládalo za jízdy. Sygic mě naviguje po ČR bez problémů, Maďarsko v pohodě, NDR, Rakousko a pár km po SRN také OK.
    Kdysi jsem používal TT6 a Sygic mě vyhovuje podobným ovládáním.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ve svém HTC Snap mám McGuider v. 7.70 build 1073 D a mapy CZ+SK a další pro průjezd do Chorvatska (většina myslím ve verzi 09.2009). Po CZ navigace bez problémů, ani jeden problém s tím, že by aplikace spadla, či se nějak zakousla... Občas trvá déle, než najde polohu, ale to bych připisoval GPS modulu (nicméně to jsou řádově minuty, takže no problem). Jelikož nemám možnost porovnat s konkurencí, nejsem schopen odhadnout, která navigace jak počítá trasu a v čem je lepší. Jednoduchým testem jsem ale došel k názoru, že vě většině případů navigace spočítá cestu na mnou známé místo nejefektivněji...

Na platformu smartphone hodnotím tuto navigaci jako velmi povedenou!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Žulda
    NDR
    WTF :O ???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

No tak "východ SRN"