Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizela flash - prosím pomoc!!

bigboban_ce4you (47)|15.1.2008 07:10
Tedy na úvod - můj Asus A632 se skoro po dvou letech začal vypínat, baterií to nebylo tak šel do reklamace. Tam ho měli měsíc a včera mi ho vrátili s tím, že měnili základní desku - tedy data samozřejmě fuč.

Tedy zkusil jsem obnovit backup a to jsem si udělal pro jistotu dokonce dva v různých aplikacích! Bohužel obnova nefunguje, po resetu se to vždy kousne a pomůže jedině super-hard-reset.

Ale teď to nejhorší, možná je to i důvod nefunkčnosti toho backupu. Zmizela mi Flash paměť!! Tedy pokud se dobře pamatuji, tak v Exploreru byla flashka jako extra adresář a navíc při instalaci SW jsem viděl 3 volby - Zařízení, Flash, SD karta. Teď vidím jen Zařízení a SD!!

Prosím tedy o pomoc jiné majitele A632. Můžete mi prosím potvrdit že jsem se nezbláznil a že opravdu v Exploreru je vidět Flashdisk a že při instalaci je vidět flash jako jedna z voleb? Prosím zároveň o fotečku či screenshot případně odkaz na net!

Musím mít k další reklamaci alespoň nějaký argument! :((

EDIT:

Právě jsem zjistil, že mi dali desku z A632N místo A632. To skoro určitě vysvětluje nefunkční backup. Ale kde je ten flashdisk? Ten fakt zmizel! A můžou mi vůbec na reklamaci dát díl z jiného zařízení?
demo_ce4you (54)|15.1.2008 10:15
ja som mal presne top iste s A636.zacal sa vypinat tak isiel do servisu a vratil sa ako A636N. Modely s N uz flashky nemaju, takze vidis dobre ....
bigboban_ce4you (47)|15.1.2008 10:17
[QUOTE="demo"]ja som mal presne top iste s A636.zacal sa vypinat tak isiel do servisu a vratil sa ako A636N. Modely s N uz flashky nemaju, takze vidis dobre ....[/QUOTE]

Jenže mě se nikdo na výměnu modelu neptal a to že nemám flash a navíc mi nejde obnovit backup mě pěkně CENSORED. :mad:

Tedy chystám se to řešit jako neoprávněnou výměnu modelu a nejspíš budu chtít peníze zpět. :!: :$:
zivan (615)|15.1.2008 12:09
Jo, myslim, ze mas na vraceni penez narok. Dostal jsi opravene zarizeni, ktere ma horsi vlastnosti nez puvodni. Neptali se te, protoze samozrejme doufali, ze se na to vykasles. Zeptal bych se na SOS, protoze myslim, ze by se dalo rict, ze reklamace pokracuje, protoze nebyla spravne vyresena -> mesic uz je fuc.
demo_ce4you (54)|15.1.2008 12:14
ani mna sa nikto nepytal a vymenili.oni to takto riesili skoro uz kazdej reklamacie A636/2. staci si pozret tu na fore co ludia reklamovali ...
a ta zaloha ti nejde obnovit asi prave koli tomu flash disku ...
bigboban_ce4you (47)|15.1.2008 12:19
[QUOTE="demo"]ani mna sa nikto nepytal a vymenili.oni to takto riesili skoro uz kazdej reklamacie A636/2. staci si pozret tu na fore co ludia reklamovali ...
a ta zaloha ti nejde obnovit asi prave koli tomu flash disku ...[/QUOTE]

No že to dělají každému není ani sebemenší argument k tomu že je to tak legální. S výměnou zařízení bych musel souhlasit a mě se nikdo na nic neptal. To je jak kdybyste si dali do servisu stodvacítku a vrátili vám tráboše. :D
demo_ce4you (54)|15.1.2008 12:26
mne nejde o to sa ich zastavat alebo presviedcat ci to je spravne alebo nie, len hovorim jak to je, ze nejsi prvy ani posledny.ale moznaze prvy co sa ozve :)

BTW mna to potesilo ked mi dali A636N a som spokojny ...

PS: potom napis jak si dopadol ...
bigboban_ce4you (47)|19.1.2008 10:09
[QUOTE="demo"]mne nejde o to sa ich zastavat alebo presviedcat ci to je spravne alebo nie, len hovorim jak to je, ze nejsi prvy ani posledny.ale moznaze prvy co sa ozve :)

[/QUOTE]

Tak tomu věřím, že jsem první co se ozve. :!: Já jsem byl už mooockrat první co se ozval a kolikrát i z milionu zákazníků (banky apod).

Ale k věci. V recenzi jsem našel tento obrázek:

https://www.ce4you.cz/img/articles/cz/large/0000000246_gaOl8502200619233244.gif

Může posloužit jako důkaz, že A632 měla flashku.

Ale chtěl bych poprosit - můžete mi někdo poslat foto/odkaz/screenshot obrazovky co se objeví při instalaci SW, jde je na výběr paměť + flash + karta? Díík. :)
bigboban_ce4you (47)|29.1.2008 19:18
Takže po velkém naléhání Autocont konečně uznal, že deska z modelu A632N se liší od A632 a uznali mojí reklamaci reklamace a vrátí mi peníze. Chystám se koupit A696. :)