Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TOKI TORI

Jiří Pospíšil_ce4you (923)|10.5.2004 18:52
Dohrál už někdo tuto hru dokonce??? Já nemohu již několik dní ( spíše týdnů ) přijít na to jak udělat 10 level v Slimy Sewer. ( 4 mosty a 1 jedna střelba ).
Poradí mi někdo jak na to ??
Magua (98)|20.5.2004 15:02
Já nemohu udělat v slimy sewer a nebo jak se to píše LEVEL 2 prostě jsou tam dvě vajíčka která jsou v jámách a když do jedné z nich spadnu nemohu se dostat ven poraď mi Jirko please
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|21.5.2004 15:06
[QUOTE="Magua"]Já nemohu udělat v slimy sewer a nebo jak se to píše LEVEL 2 prostě jsou tam dvě vajíčka která jsou v jámách a když do jedné z nich spadnu nemohu se dostat ven poraď mi Jirko please[/QUOTE]

Nejdříve se z těchto dvou sebere to vajíčko nalevo.
Návod : Udělat nad ním most. Přenesení dolů, sebrat vejce, přenesení nahoru a druhé z těchto dvou vejec v jámách se sebere jako zcela poslední vejce v této sekci.

Pokud bys chtěl, tak bych to mohl popsat krok za krokem.

Stále nikdo neví jak na 10 level v Slimy Sewer ???
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|25.5.2004 18:39
[QUOTE="JirkaP."] Já nemohu již několik dní ( spíše týdnů ) přijít na to jak udělat 10 level v Slimy Sewer. ( 4 mosty a 1 jedna střelba ).
[/QUOTE]

Tak opravdu nikdo neví jak tento levet udělat ???
mchorvat (32)|27.5.2004 13:18
presne v tomto leveli stojim aj ja uz niekolky tyzden... uz som to sice davno nehral, ale nemohol som sa dostat cez tento level ani za svet... :(
Magua (98)|27.5.2004 16:27
Ahoj tak jsem taky v desáty SS :-)
je fakt na pikaču jinak jirko díky za radu nenapadlo mě se šmrdlat mezi těma dvěma ještěrkama :-)
ale tenhle desátej je hustej,
shneme si poznatky :-) : ta jedna ještěrka se nemůže dostat dolů, dvě najednou zabít nejdou jsem zjistil a ze spodu se nahoru už nedostanem,
takže jí někde zabetonovat a nebo předběhnout a to se mi fakt nedaří :-)
Magua (98)|28.5.2004 16:37
Už jsem na to skoro přišel jen to chce mít štěstí a zručnost :-)
dám vědět až to udělám :-) ale je to fofr :-))))
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|29.5.2004 10:12
[QUOTE="Magua"]Už jsem na to skoro přišel jen to chce mít štěstí a zručnost :-)
[/QUOTE]

Jak jsi s tím daleko ???
Nebo to byla slepá kolej ???
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|31.5.2004 13:38
Nechci se vytahovat :D , ale už jsem na to přišel sám.

A i udělal tento prokletý 10 level v Slimy Sewer. Sice to chvilku trvalo, ale zdolal jsme ho a vyrážím do dalších Levelů.....
Magua (98)|31.5.2004 14:35
Ahoj Jirko, level jsem udělal už v pátek ale nedostal jsem k tomu abych to napsal, pro ty co se zaseknou tak je jedinná věc která je důležitá a to je vědět že když tím vysavačem na červy vysajete červíka na dálku tak můžete změnit směr a neodečte vám to žádný bodík možnosti užití...
jinak ta bubble barage nebo jak to je mě nějak nebaví :-)
Magua (98)|31.5.2004 14:35
Ahoj Jirko, level jsem udělal už v pátek ale nedostal jsem k tomu abych to napsal, pro ty co se zaseknou tak je jedinná věc která je důležitá a to je vědět že když tím vysavačem na červy vysajete červíka na dálku tak můžete změnit směr a neodečte vám to žádný bodík možnosti užití...
jinak ta bubble barage nebo jak to je mě nějak nebaví :-)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|31.5.2004 15:07
Jsem rád, že jsem na to přišel sám. :)

For Magua :
Napsat, že už jsi tento level udělal dříve a nedal radu jak na to, přestože jsi do této diskuze přispíval mi připadá trochu nefér.
Já na Tvůj dotaz jak udělat Level s kterým sis nevěděl rady taky odpověděl okamžitě a střelhbitě.;)
Magua (98)|1.6.2004 10:11
For JirkaP:
Jsem se k tomu už fakt nedostal jsem odjel hned na víkend pryč a vzhledem k tomu že mé xda2 jsem dostal ze servisu až včera tak jsem neměl ani net, na mda1 to namám rozchozený, jen s ním hraju a telefonuju :-)
A jak sám píšeš seš rád že to zvládl sám takž si nakonec rád že jsem ti s tím nepomohl :-)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|1.6.2004 10:26
Rozumim. ;)
Jinak ty další Levely vypadají taky na pěkné oříšky.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.6.2004 16:24
Tak ten 10 Level z Bubble Barrage vypadá na další ořech - kameňák. Rozluštění nevidím na hodiny, ale na dny.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|20.6.2004 16:41
[QUOTE="JirkaP."]Tak ten 10 Level z Bubble Barrage vypadá na další ořech - kameňák. Rozluštění nevidím na hodiny, ale na dny.[/QUOTE]

Bohužel ani po 14 dnech nevím kudy tudy.

Podařilo se už někomu úspěšně zdolat tento level ??