Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: V pocket pc nejde nic vymazat

Nováček
    Registrace
    May 2005

no smartmaps sem tam nahrál ještě před tím než se mi zablokovala ta nabídka start teď bych to tam už nedostal. no jinak HR nevim jak udělat a REGISTRY mi sice dou otevrit ale jen v mobile registry editor ale nelze změnit tahodnota ze 2 na 1. Nevite teda CO BYCH JEŠTĚ MOHL UDĚLAT? nebo uz je vsechno ztraceny??? nejde to třeba resetovat přes PC????
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

samponek: No muzete treba zkusit nahrat SPB Mobile shell trial (nainstalovat - bud z pocitace nebo jen cab, kdyz to projde) a v nem projit control panely, zda tam neni moznost Clear Storage apod. nebo pred Odinstalovat programy zkusit vyhodit SmartMaps.

Nováček
    Registrace
    May 2005

tak mobile shel se mi do zařízení přes as nepodařilo nainstalovat ani cab mi tam nešel dát pořád to píše: zařízení je chráněno proti přepsání. a to smartmaps tam nikde neni ani stopa nechápu to

Nováček
    Registrace
    May 2005

je sem se chtel zeptat kdyz budu mit druhe stejne zarizeni ktere funguje normalne pomuze mi to nejak v tom odemknutí přístroje???

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Nejde vymazat SMS doručenka..
    Od Mobiland v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 22-05-2008, 09:13
  2. nejde mi The Core Pocket Media Player (TCPMP) 0.71
    Od swaczynad_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 04-02-2008, 14:40
  3. nejde se zbavit SPB Pocket Plus