Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Slick-nový IM klient nejen pro ppc

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Nasel jsem zminku o novem IM klientovi pro ppc. Narozdil od qipu by mel byt stabilni a podporuje protokoly Yahoo, ICQ, Aim, Msn, GTalk a Jaber
    Ja osobne jsme zatim zkousel jen icq a k velke spokojenosti

Stahujte
    zde

Piste zkusenosti
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Je to jen beta, takže lze očekávat občasné problémy. Věřím, že pokud se to firmě zdaří dotáhnout do úspěšné finalové podoby, tak určitě za něj bude chtít peníze. Po pokusech s několika alternativními softy, včetně orig. ICQ mohu říci, že kromě Agile je toto jediný použitelný IM soft pro PDA (skype beru spíše jako soft pro VoIP). Pokud cenu moc nevyšponují k výši Agile, určitě se nebudou muset o zákazníky bát. Já bych si rozhodně soft zakoupil.

Zkušenost - pokud jen MSN, tak spokojenost, téměř bez problémů. Přidám-li ICQ, tak to padá jako hrušky v létě. :? Naštěstí pouštím ICQ jen občas na vyzkoušení nebo kvůli několika zoufalcům, kteří ještě stále nepochopili, že ICQ je zastarlý, často nefunkční a málo bezpečný (stejně jako Jabber) protokol minulosti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

ja som slicka sice neskusal ale par ludi ma uz lamalo agby som ho dal do ROMky(Arte) - ale nechce sa mi robit OEM. Ja pouzivam fringa k plnej spokojnosti (ICQ/MSN/Google/SKype-aj VoIP) takze mam vsetko v jednom len nepodporuje zmenu stavu(away, unaaviable....)

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

nejak jsemnepochopl tu poznamku stejne jako jabber.. vzhledem k tomu, ze jabber jede pres ssl, tak nevim, co se ti na nem zda nebezpecny spis bych se bal u msn, kde nikdo nevi, jak to funguje

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Panove, panove...
    Hned jak sem zjistil, ze Slick je i pro WM, tak jsem ho nainstaloval. Mel jsem ho totiz uz docela dlouhou dobu v S60 telefonu (a vyhovoval mi).
    Napriklad vcera jsem jel asi 4 hodiny v kuse na icq (ono s hx4700 a ext. klacesnici je to fakt nadhera) a vsechno ok - zadny padani a to uz takhle mam nejakej patek. Narozdil od ostatnich IM je fakt v pohode.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Dokud nepridaji moznost zmenit si barvy tak u me skoncili ) To fialova je hnus.

Na jabberu je neprijemne ze komunikace jakkoli sifrovana se uklada nekde na serveru nejakych nadsencu... Ja mit jabber server tak nedelam nic jineho nez procitam co si kdo pise..

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Podobná témata

1. Problemy se Slick - icq
    Od jarakraus v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-07-2009, 09:43
  2. Slick stav online
    Od jirkavyt v sekci Programy pro Pocket PC