Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HX4700 RX 3715 a mass storage

Runes (13)|12.1.2008 00:19
ospravedlnujem sa ale ked som dal hladat bolo milion vysledkov ale nie to co osm hladal. Jedna sa mi oto ze ako sa mozem cez synchro kolisku dostat na SD kartu proste klasicky masstorage ako je to u fotakov a podobne.

a taka podotazka da sa PDA vypnut ze uplne vypnut nie len do pohotovostneho rezimu??? vdaka
redex (6)|12.1.2008 10:56
já to přepínám takto: Menu - Start/Nastavení/6-Připojení/9-další/1-USB a zvolím USB disk pro Mass Storage nebo ActiveSync pro synchronizaci (HP iPAQ514 s WM6
toja (366)|12.1.2008 11:51
[QUOTE="Runes"]ospravedlnujem sa ale ked som dal hladat bolo milion vysledkov ale nie to co osm hladal. Jedna sa mi oto ze ako sa mozem cez synchro kolisku dostat na SD kartu proste klasicky masstorage ako je to u fotakov a podobne.

a taka podotazka da sa PDA vypnut ze uplne vypnut nie len do pohotovostneho rezimu??? vdaka[/QUOTE]

To čo píše Mafes v predošlom príspevku nefunguje na všetkých PDA.
Na prácu PDA ako USB disk najdeš free program na tomto webe v sekcii Feeware ale nepametám si názov.
To isté robí aj program Card Export ktorý je vo vela diskusiách tu popisovaný ale nepametám či je free.

Čo sa týka úplného vypnutia, tak u PDA to nieje možné. V PDA máš ROM a RAM. V ROM je OS a v RAM programy a DATA. RAM aby udržala data musí byť napájaná.
Skús;) vybrať veľkú baterku a počkať až sa vybije záložná baterka.
Radšej to neskúšaj, prišiel by si o programy a data:( a spustil ba sa inicializačný proces ako keď je PDA nove a blbé.
Pozri si na home tohoto webu sú pri pravom okraji odkazy na rôzne články vysvetľujúce prácu a finty s PDA pre novicov.
Priamo o rozdelení a práci s pameťou PDA je tu https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=177