Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ipaq h5450 nefunkční - poraďte

kokon_ce4you (4)|10.1.2008 23:17
Zdravím,

dostal se ke mně Ipaq h5450, měl by být funkční, ale nejde zapnout. Nedostal jsem k němu nabíječku, jen usb kolíbku. Podle předchozího majitele bude nejspíš vadná baterka.

Funguje ta usb kolíbka jako nabíječka?
Je tento Ipaq závislý na funkční baterce, a nebo se obejde i bez ní pokud je připojen na nabíječce?
Co doporučíte? Mám si zkusit koupit novou baterku/nabíječku? Mám zkusit ještě neco jiného? Nebo to mám hodit do servisu?

Předem dík za help.
kapu_ce4you (268)|11.1.2008 06:55
Potřebuješ nabiječku na 220V. DO te ipaq píchneš přez noc a ráno by měl naskočit. Jestli jseš z Brna, tak ti můžu pomoc!
SPM (182)|11.1.2008 09:21
Jop, nabíjet z USB jde, ale ne, když je tuhej, navíc tam byly jistý mouchy u těhlech modelů... i do kolíbky pasuje to klasický trafo na ipaqy :)
kokon_ce4you (4)|11.1.2008 12:56
Ok, takze si koupim
tuhle nabijecku a hned jak dorazi tak to na ni zkusim napojit.




Nevite nekdo jak je to s tou baterkou - pokud by byla baterka úplně v hajzlu, pojede to jenom na nabíječku a nebo tam musí být i funkční baterie?
kokon_ce4you (4)|21.1.2008 19:33
Tak jsem k mému h5450 sehnal nabíječku. Po připojení nabíječky jen problikne display i diody, na zlomek sekundy, a pak je zase vše mrtvé. I když jsem ho nechal napíchlý několik hodin na nabíječce, tak se situace nezměnila. Také jsem zkoušel vyndat baterku a připojit na nabíječku bez ní - Ipaq zase jen problikne.
Koukal sem se do něj dovnitř a je pořád zapečetěný takže se v něm nikdo nejspíš nehrabal, stopy po oxidaci taky žádné.

Nějaký nápad jak dál postupovat, co zkusit vyměnit, nebo doporučujete to svěřit servisu? Případně jestli neznáte nějaké zahraniční fórum kde by spíš mohli poradit, nejlépe EN...
kapu_ce4you (268)|22.1.2008 07:49
Pýchni ipaqa do nabiječky a nech ho tam 24 hodin. Když ani pak nenaskočí, tak piš.
kokon_ce4you (4)|23.1.2008 16:53
Nechal jsem ho tam 36 hodin. Ani poté po zmáčknutí tlačítka On/Off žádná reakce.
kapu_ce4you (268)|23.1.2008 18:22
Od kad seš? Nejlepe se mi ozvy na ICQ: 306-921-424 nebo aspon e-mail: ka-pu@email.cz
Nak to skusíme omluvit! ;) Beztak ti asi jiná možnost nezbyla.