Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

POI

quick_pd (67)|10.1.2008 22:16
Zdravim
mama v IGO mnoho svych POI (pribuzne, ruzne dalsi obekty, apod ...) a bojim se ze neco zkazim, budu delat HR, a vse se mi to ztrati.
Jak muzu sve oblibene POI zalohovat ?
dik za odpoved :)
Surgical (2364)|10.1.2008 22:16
POI se ukládají na kartu, neměl bys o ně přijít....
Docent (1234)|10.1.2008 22:30
No nechci do toho kecat, ale já mám POI v \My Documents\iGO 2006\ (soubor igo.db) a ta cesta teda moc na kartu nevypadá ;) .
macleod (91)|10.1.2008 22:44
Zazálohuj si je iGO POI Explorerem
toja (366)|10.1.2008 22:53
[QUOTE="Docent"]No nechci do toho kecat, ale já mám POI v \My Documents\iGO 2006\ (soubor igo.db) a ta cesta teda moc na kartu nevypadá ;) .[/QUOTE]
Docent má pravdu, zálohuj si ten súbor a budeš tam mať všetky POI a celé nastavenie iGO.
Nadefinovanú nejakú trasu si možeš zálohovať tak, že zazálohuješ súbor route.dat ktorý je v tom istom adresári.
Mudrunka (547)|10.1.2008 22:54
[QUOTE="macleod"]Zazálohuj si je iGO POI Explorerem[/QUOTE]
ke stažení např. zde, využiješ i ke správě bodů
druhé řešení je provést zálohu- nastavení/Další/Záloha a Obnovení dat/Záloha dat. Tato záloha se opravdu uloží na SD kartě a po nové instalaci se stejnou cestoun vše obnoví. Tedy POI i nastavení
quick_pd (67)|11.1.2008 21:56
Diky moc za rady :-)
Myslel sem ze uz se to tu resilo a ze akorad dostanu radu tipu google.com :)
Ale dozvěděl sem se zajímavý potřebný věci :).
Ale měl bych ještě jeden dotaz.
IGO se mi líbí, ale nejsem řidič, chodím pěšky.
Jsou nějaké podrobné turistické mapy pro IGO ? nebo co mám použít pro pěší navigaci ?
Geocaching ale nedělám, potřebuju něco pro navigani ve městě.
Dík za odpovědi :)
toja (366)|11.1.2008 23:42
[QUOTE="quick_pd"]Diky moc za rady :-)
...Jsou nějaké podrobné turistické mapy pro IGO ? nebo co mám použít pro pěší navigaci ?
Geocaching ale nedělám, potřebuju něco pro navigani ve městě.
Dík za odpovědi :)[/QUOTE]
Pre iGO som kdesi videl, že niekto ponúkal nejaké topo mapy a zdása mi že u vás v CZ. Nie som si istý.
Alebo prejdi na OziexplorerCE viď vedľajšia diskuse: https://www.ce4you.cz/forums/view_forum.asp?f=610
Tam sú aj topo a mapy miest.
Mudrunka (547)|12.1.2008 12:17
[QUOTE="quick_pd"]Diky moc za rady :-)
Myslel sem ze uz se to tu resilo a ze akorad dostanu radu tipu google.com :)
Ale dozvěděl sem se zajímavý potřebný věci :). :)[/QUOTE]
ale řešilo, řešilo, my jsme jen takoví hodní samaritáni :D
quick_pd (67)|12.1.2008 18:52
[QUOTE] ale řešilo, řešilo, my jsme jen takoví hodní samaritáni :D [/QUOTE]
Tak to má bejt, já se taky snažím radit všem, a nekoukám jestli uz to tu nekde nebylo.
Ale zas je problém v tom že toho moc nevím :D
Petrzet (91)|28.1.2008 09:29
Vidim ze tady resite poi,mam velkou prosbu,jde v 3D rezimu navigace nejak zvetsit nebo zviditelnit poi body jako parkoviste a benzinky?Moje vl. poi jdou zviditelnit uz z kilometru ale s temi origo nejde udelat nic,celkem mi to vadi ze vidim pumpu az sem u ni a dobrzdit z 90 se 40ti tunami je nekdy dost o hubu,diky za kazdou odpoved.
pepan_ce4you (127)|28.1.2008 15:43
[QUOTE="quick_pd"][QUOTE] ale řešilo, řešilo, my jsme jen takoví hodní samaritáni :D [/QUOTE]
Tak to má bejt, já se taky snažím radit všem, a nekoukám jestli uz to tu nekde nebylo.
Ale zas je problém v tom že toho moc nevím :D[/QUOTE]

No kdyz uz jste takovi samatitani tak mi poradte jak udelam nove POI?
POI explorerem ale v tu chvilku mam bud soubor IGO.DB velikej,nebo bez upozornovani kamer.
pepan_ce4you (127)|29.1.2008 11:42
Nikdo mi neporadi?
Docent (1234)|29.1.2008 12:12
Kamery nemají s ostatními POI co dělat, ty jsou úplně samostatně, ne?
pepan_ce4you (127)|29.1.2008 13:17
To je skoro pravda.Kdyz ale udelam novy soubor igo.db tak mi zmizi nastaveni kamer v menu.:(
tortoise (546)|29.1.2008 13:19
v igo.db je celé uživatelské nastavení, tzn. i to, jak a kdy se mají zobrazovat kamery
pepan_ce4you (127)|29.1.2008 13:23
Super to vim, ale nevim jak udelat novy soubor s POI,aby mi zustali kamery funkcni.
tortoise (546)|29.1.2008 13:51
no a nestaci pak ty kamery v menu opet pozapinat?
pepan_ce4you (127)|29.1.2008 13:53
[QUOTE="tortoise"]no a nestaci pak ty kamery v menu opet pozapinat?[/QUOTE]
No to prave nejde pac tam ta nabidka chybi :((
Mudrunka (547)|29.1.2008 13:57
podle mého názoru je to v pořádku. i-GO má zpřístupnit kamery tehdy, a jenom tehdy, pokud ví, kde je, což novým souborem s POI můžeš narušit. Tedy bych postupoval tak, že bych zlikvidoval všechny soubory ve složce s kamerami kromě souboru txt (tím bych donutil i-GO kamery jako POI aktualizovat), šel ven a zapnul program. Jakmile zjistí, kde je, měl by v menu zpřístupnit volbu kamer.
pepan_ce4you (127)|29.1.2008 14:05
No hura.:) Tak to mne nenapadlo .Vyzkousim a dam vedet.Diky za radu.
pepan_ce4you (127)|30.1.2008 18:50
[QUOTE="Mudrunka"]podle mého názoru je to v pořádku. i-GO má zpřístupnit kamery tehdy, a jenom tehdy, pokud ví, kde je, což novým souborem s POI můžeš narušit. Tedy bych postupoval tak, že bych zlikvidoval všechny soubory ve složce s kamerami kromě souboru txt (tím bych donutil i-GO kamery jako POI aktualizovat), šel ven a zapnul program. Jakmile zjistí, kde je, měl by v menu zpřístupnit volbu kamer.[/QUOTE]

:) Dekuji dekuji dekuji jsem dluznik :$: "Jakmile zjistí, kde je, měl by v menu zpřístupnit volbu kamer."
Dekuji
Mudrunka (547)|31.1.2008 08:26
pepane, není zač. Na tento web, alespoň já rád chodím právě z důvodu, že se často dozvím něco, co jsem nevěděl.
A ať Ti ty radary slouží k plné spokojenosti a nespokojenosti naší udatné a úplatné policie :)
pepan_ce4you (127)|31.1.2008 18:42
Jo chystam se na dlouhou cestu tak budou vyuzity :))
miraza (12)|12.2.2008 10:43
Zdravím...já mám problém z EU kamery .. nový soubor 2.74MB mi nespustí IGO...to se prostě zasekne. Staré kamery604kB jedou OK. Má někdo tento problém,dá se něco udělat abych mohl provést aktualizaci kamer?Dík za pomoc
toja (366)|12.2.2008 13:01
Aktualizácia kamier trvá "trošku" dlhšie. Nechaj po spustení tak a obrň sa trpezlivosťou, pri následných spusteniach to už tak netrvá.
Ak by to ani po veľmi dlhom čase nefungovalo, poskytni iGO viac pamete.
A keď ani tak, už neviem.:?
Aha, a v posložke speecam vyhádž všetko čo tam je a daj tam iba ten txt.
miraza (12)|12.2.2008 21:40
[QUOTE="toja"]Aktualizácia kamier trvá "trošku" dlhšie. Nechaj po spustení tak a obrň sa trpezlivosťou, pri následných spusteniach to už tak netrvá.
Ak by to ani po veľmi dlhom čase nefungovalo, poskytni iGO viac pamete.
A keď ani tak, už neviem.:?
Aha, a v posložke speecam vyhádž všetko čo tam je a daj tam iba ten txt.[/QUOTE]
do složky jsem dal pouze txt i jen EU...tak to testnu ještě jednou a budu čeket :sarcastic:

tak jsem se obrnil trpělivostí a už je vše OK....chtělo to jen čekat déle jak jsi poradil :yes: