Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace Activesync

jubr (2)|9.5.2004 09:54
Při reorganizaci na PC po havarii mi nejde instalovat Activesync.Instalace se rozběhne,rozbalí se do adresaře TEMPa spustí se instalace.Po cvíli hlásí chybu kopírování 1.Chce restart a spustit znovu instalaci,ale vše se opakuje znovu.Prosím poraďte.Díky JJ:!: :!:
Pavel Koza (4761)|11.5.2004 10:35
Zkuste kompletne vymazat prave tu slozku TEMP. A jakou presne chybu to zahlasi?
váňa (242)|11.5.2004 15:17
nebyl to náhodou tenhle text :

Setup could not copy the file c:\Documents and Settings\Administrator\local
Settings\Temp\IXPOOO.TMP\core\inf\wceusbsh.inf (copy error -1). Restart your desktop computer and run Setup again.

Taky jsem nevěděl co s tím
:(( :((
jubr (2)|12.5.2004 19:58
Ano text byl přibližně stejný.Protože jsem si nevěděl rady tak jsem natvrdo přeinstaloval celý počitač,mimo jiné se mi dokonce zastavoval systémový čas.Doufám,že bude zase chvílku klid.Díky za rady.JJ
Pavel Koza (4761)|13.5.2004 08:01
Pokud to byla ta hlaska vice, tak mi kdysi pomohlo vyhledat na desktopu VSECHNY soubory wceusbsh.inf a prejmenovat je na wceusbsh.inf.old. Pak uz instalace probehla bez problemu.
frogale (447)|22.1.2006 15:41
Me pomohlo vytahnout PDAcko z kolibky :D Tak pro priste, az bude mit nekdo stejny problem, reinstalace windowsu neni zrovna to nejlepsi reseni :P
Skipy (110)|29.8.2007 10:46
Nemůžu ActiveSync vůbec nainstalovat. Po chvilce vyskočí okno s informací že instalace nebyla dokončena, že průvodcce instalací byl ukončen před úplným dokončením instalace produktu Microsoft ActiveSync 4.5 a že systém nebyl změněn. Jestli chcu tak to mám zkusit znova. Nepomáhají restarty, vypínání FW prostě nic. Nesetkal se s tím někdo? Instalačku mám originál od Asus, zkoušel jsem i staženou verzi.

EDIT: Tak sem na to přišel. Na PC musí být nainstován Internet Explorer. Po istalaci ActiveSync ho můžete zase odinstalovat, ten Explorer.
fandap (57)|10.10.2007 10:46
ad Skipy : EDIT: Tak sem na to přišel. Na PC musí být nainstován Internet Explorer. Po istalaci ActiveSync ho můžete zase odinstalovat, ten Explorer.

mám na počítači v práci přesně tenhle problém a ani tohle nepomáhá; správce si s tím neví rady.Jako nadstavbu na IE jsem měl Awant Browser-odinstaloval jsem, ale ani to nepomohlo - "instalace nebyla dokončena"
pokud někdo zná jiný důvod, budu mu vděčný (mám ETEN X500+)

řešení (19.10.07):
1. zkontroluj, aby MAPI32.DLL v SYSTEM32 nebyl "read only"
2. spusť FIXMAPI.EXE