Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPV M3100 (Orange)

Rikardo333_ce4you (1)|9.1.2008 22:32
Zdravím všetkých. Mám takú otázočku. Kamarát pred časom našiel spomínané PDA a chcel by ho používať. Je možné takýto prístroj používať keď bol nájdený? A môže človek ktorý nájde takéto zariadenie mať problémy s Políciou. Za odpovede ďakujem. PS: Pýtam sa to pre to lebo som nikde o tom nečítal na tomto fóre.
draagon_ce4you (4)|11.1.2008 10:04
Ono ked nieco najdes este neznamena ze je to tvoje. Jeeeej Nasiel som na ulici auto, tak je moje. Moj nazor je ten ze by mozno bolo dobre skusit kontaktovat povodneho majitela. Vsak pokial nema heslovane to PDA tak su tam aj nejake kontakty a niektore su urcite z rodiny ( mama, otec, sestra, brat, manzelka, priatelka ), pripadne skontaktovat sa s Orange ( velka pravdepodobnost ze ho ma povodny majitel ).To nie je az take namahave, nie? Ja Viem take zariadenie laka na nevratenie, ale tu je velka pravdepodobnost, ze sa moze vratit spat povodnemu majitelovi. Pochopim ze ked najdes nejaky telefon znacky co ja viem SE a vypnes ho a kontakty su len na SIM ke, tak je dost tazke sa niekam obratit, ale zas toto je iny pripad. Mal by sa ten znamy nad tym zamysliet este skor ako ho zacne pouzivat.
Surgical (2364)|11.1.2008 10:50
Dle IMEI je každý foun zablokovatelný...a dohledatelný.