Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 132 z 132

Téma: iGO8 - realistický 3D pohled při navigaci

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od uiqjirka
    Ti co maji 128MB ram se bat nemusi,ale stareckove se 64MB ram maji podle me smulu.
    iGO 8 funguje v pohodě i s 64MB a to i se zapnutým 3D terénem. Občas se zpozdí na křižovatce cca o 1 vteřinu, ale to dělá i na 128M.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od Docent
    Ty 3D budovy jsou možná dobré jako pouťová atrakce, ale určitě ne do navigace... Navigace má navigovat, a to pořádně, a ne aby chtěla po člověku na dálnici, aby odbočil doleva.
    Souhlasím, ty 3D budovy jsou hezké, ale docela odvádějí pozornost. něco jiného je 3D krajina, ta se hodí. Když jedete údolím, tak ho fakt vidíte na navigaci, i výrazný kopec jako orientační bod.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od Erikt68i
    Nyní je všude ke stažení volná verze bez registrace pracující do konce února takže snad to není warez. A k ní hafo map od Ameriky až po Rusko - ty už asi warez budou?
    3D budovy jsou tam zavedeny jako POI body a zobrazovány pomocí standardních metod - tj. 3D drátový model potažený texturama - nic co by PDA nezvládlo levou zadní, vlastní program pro PDA je přibližně stejně veliký jako verze 7. Navíc je ke stažení i verze do PC.
    V ostré 8čce má už být i 3D modelace terénu, aspoň co jsem pochopil já z reklam ops:
    Doporučuji to vyzkoušet - např. v Německu to tam fakt ty budovy opravdu ukazuje a není vidět žádné zpoždění.
    3D modely budov jsou v pohodě, ale 3D terén, to už je náročnější na procesor a paměť. Jsouto dva soubory výškových DEM dat po cca 100MB.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ja mam stare Yakumo DeltaX se 64MB a naopak 3D mi funguje (i kdyz kde je vic ulic a pod. bohuzel trochu trhane), ale budovy ani radary nejdou a spadne to na nedostatek pameti. V PC jdou ty budovy v pohode, ale do Prahy skoro nejezdim, takze je nastesti nepotrebuju - spis mne zajima vic kdy bude k dostani plna verze v 240x320

Jak 2 sobory DEM - mas na mysli jako zapad a vychod, nebo jsou od toho vychodu 2 ruzne verze a jak se pozna ta "lepsi" ? Dik ...

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Ano, 2 DEM soubory, východní a západní Evropa. Jinak mně běží plná verze v 480x272, 16:9. Ty DEM soubory slouží pro vytvoření plastického terénu krajiny.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od mironic
    iGO 8 funguje v pohodě i s 64MB a to i se zapnutým 3D terénem. Občas se zpozdí na křižovatce cca o 1 vteřinu, ale to dělá i na 128M.
    Možná na QVGA, ale VGA na 64MB nezvládá a to tak, že na obrazovce po chvíli navigace zůstávají části nepřekreslené třeba tři vteřiny, zatímco spodek se překresluje každou vteřinu. No a někdy uprostřed cesty to spadne na Memory Full.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Jestli máš demo, tak zkus počkat, až bude plná verze samostatně v prodeji. Plná verze je odladěná a funguje v pohodě i na 64 MB s detaily na maximum.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak plná verze je odedneška v prodeji. Bohužel je stále vázaná na kartu, tudíž nahovno. Až se někdo dostane k upravené plné verzi, může dho sem šoupnout?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ano a na můj stroj to rovnou napsalo, že je slabý a to na něm asi nepojede. Nakonec mě to nepustilo dál, tedy na krok 3 update. (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od mr-tomas
    Tak plná verze je odedneška v prodeji. Bohužel je stále vázaná na kartu, tudíž nahovno. Až se někdo dostane k upravené plné verzi, může dho sem šoupnout?
    Nesplet sis fórum :sarcastic: ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

no, já si nedělal to sedací s, u mě, neúspěšným update. Ono se již může vesele updatovat na finální verzi, a to zde To tu není žádný ofico uživatel? Jak jsem psal mě to nepustilo ke kroku 3 s tím, že můj stroj není mezi otestovanými a tedy abych počkal…

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ale je
    díval jsem se na ty stránky už včera, ale zatím jsem se nerozhodl, zda do toho za 89 EUR (incl. 20% V.A.T.) jít ops:

Možná prvně zkusím pouze aktualizaci map starého dobrého iGO My way 2006, ktera je avizované jako "brzy" a měla by být zadarmo
    :$:

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-09-2009, 19:11
  2. Sekanie pri navigaci iGo8
    Od mao7_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-02-2009, 12:14
  3. IDOS pro Pocket PC - pohled uživatele
    Od Jiri02 v sekci Programy pro Pocket PC