Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 9 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 132

Téma: iGO8 - realistický 3D pohled při navigaci

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

NAV N GO zacal velky odboj voci warezu behom 12 hodin zmyzli vsetky linky na igo8 z rapidsharu,megauploadu,4sharedu atd esteze zlaty rusaci a cinsky bratia to maju v pazi a akurat taham miomap8!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od MaPo
    iGO8 v realu trhane neni, aspon co muzu posoudit ze svoji iPAQ 316.
    Spis je otazkou, kolik budov v datovych podkladech CR bude zpracovano do 3D modelu.

MaPo
    Ahoj, de zařízení Hewlett-Packard iPAQ 316 použít jako obyčejné PDA (jestli se jde dostat do windows) nebo je to jen navi?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Jak vam to funguje?Bez GPS mi to jede ale s GPS se mi restartuje MDA.25 M free je zrejme malo.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Na 20M ve VGA běží jak víno s vypnutým terénem. Pokud mám terén zapnutý, potřebuji volného asi 24M a běhá to výborně, byť je překreslování samozřejmě o něco pomalejší.

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Predvčerom som cestoval do BA a fungovalo mi to "OK".
    Tých 25MB je naozaj málo, mám taký dojem že mne to fungovalo pri cca 38-40MB.
    Tie úvodzovky pri OK sú preto :
    1. je to iba funkčné domo alebo v niektorých prípadoch ušlá beta.
    2. ako si sa mi nepáči ovládanie a veľa vecí v ovládaní mi chýba.
    3. Som z toho mierne sklamaný, ale je to beta dúfajme že v ostrej to bude akotak OK.
    4. napr. z plochy displeja veľkú časť venovali na graficky vyčačkané informácie a na mapu zostáva relatívne málo. Lebo keď som navigovaný ja chcem mať prehlad o okolí a dostatočne dopredu ako vyzerá cesta a nie len kurzorovú šípku a kúsok cesty. A zase keď zmeníš mierku je to titerné.
    ... atak ďalej, je toho veľa, ako vravím možno tou betou.
    Hmm... dúfajme.
    Resume: zlatá stará 2006Plus, 3D je pekné ale na oblbovanie, na navigáciu je presa 2D najpraktickejšie. Dopredu za roh budovy nevidíš, na placke v 2D vidíš dopredu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

jo to je fakt.me zarazi to ze mi to padne po pripojeni gps.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Mě se zase nepodařilo rozchodit TMC,dám automatické skenování a ono nic.V iGO 2006 100% funkční.Hlášení o hlídání rychlosti se "nějak" zastavilo po pár km.Jinak grafika map je fakt "barevná" , ale kdo se na to má čas při jízdě dívat.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

TMC modul demo verze nemá funkční. No, jestli to ale bude ve finále dělat to, co si myslím, že by dělat mělo, tedy že v černém okýnku TMC bude ikonka problému se vzdáleností k němu a po kliknutí do daného okýnka se dostanu na události na trase s možností dodatečného určení, co s tím, budu totálně spokojený a daný soft si možná i koupím.
    Jinak, na zahraničních fórech jsem si přečetl, že dané demo verze jsou pro navigaci zatím nepoužitelné. Jelikož se to shodovalo s mým zjištěním, program jsem vymazal a čekám na konečnou obchodní verzi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

souhlasim jenom nevim jestli si ji budu moci dovolit

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od toja
    2. ako si sa mi nepáči ovládanie a veľa vecí v ovládaní mi chýba.
    Které konkrétně? Věci jako citlivost na odbočení trasy pro přepočítání nebo nastavování kvality vypočtené trasy mi nějak důležité nepřišly a ani já jako ultrahračička jsem se v nich nešťoural.

Citace Původně odesláno od toja
    Resume: zlatá stará 2006Plus, 3D je pekné ale na oblbovanie, na navigáciu je presa 2D najpraktickejšie. Dopredu za roh budovy nevidíš, na placke v 2D vidíš dopredu.
    Tohle mi přijde jako podpásovka. 3D budovy i terén se dají vypnout, je to o dost svižnější (na VGA) a konečně, konečně funguje hledání POI na trase. Nehodlám vás přesvědčovat, že vám to má vyhovovat, ale stejně jako nenadáváte na Mercedes, že má odvětrávané sedačky a vy průvan nerad (protože když nechcete, tak tu funkci prostě nepoužíváte a neotravuje vás), není moc fér vyčítat iGo 8 podporu 3D, která je plně vypnutelná.

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    dané demo verze jsou pro navigaci zatím nepoužitelné. Jelikož se to shodovalo s mým zjištěním, program jsem vymazal a čekám na konečnou obchodní verzi.
    Mně přijde funkčnost bety velmi dobrá. Pravda, jsou tam určité mouchy, zejména práce s aktuálním bodem (vždy tam cpe pozici GPS bez ohledu na skutečně označený bod) + problém s umístěním na vozovku v případě horšího signálu, ale jinak to funguje velmi dobře a to i s 3D terénem v ČR. Projel jsem známá místa, ať už v reálu nebo v simulaci, a jen jsem čuměl. Sice je to při navigaci úplně na nic, ale vypadá to senzačně a na hraní je to fajn.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Fungujou vám speed kamery? Nebo v demu nejsou zprovozněné?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

V mape je vidim ale jestli upozornuje to nevim:sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

A v jakém adresáři máš soubor s kamerama? Zkoušel jsem jak adresář speedcam, tak i poi jako v klasickém Igo, ale nevidím nic tak ani tak.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

na karte:
    iGO8\content\speedcam
    soubor:
    SpeedcamUpdates.spud
    )

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Ten soubor SpeedcamUpdates.spud je původně prázdný? Jak jsi do něho dostal ta data? Já zkoušel nakopírovat obsah z *.txt i *.csv a nic.

Strana 4 z 9 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-09-2009, 18:11
  2. Sekanie pri navigaci iGo8
    Od mao7_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-02-2009, 11:14
  3. IDOS pro Pocket PC - pohled uživatele
    Od Jiri02 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 180