Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co je spatneho na h4150

brn (114)|8.5.2004 20:24
Dobry den,

tak jsem se uz temer definitivne rozhodl, ze dam prednost h4150 (oproti h2210 nebo ASUS A620BT, WiFi nepotrebuju). Je tu neco, co bych mel vedet?

Slysel jsem, ze ma nerovnomerne podsvetleni displaye (pred dlouhou dobou na brighthandu), ze ma tichy reproduktor, ze sumi (pravdepodobne pouze vystup na sluchatka) a ze se vykla kryt na baterii. Mohli byste tyto vyhrady vyvratit, potvrdit, popripade pridat dalsi (nebo alespon rict, ze to maj vsechny PDAcka)?

Nejvic me stvou ty okraje na - uz tak malem - displayi. Od HP bycho ocekaval 100%. Nebo se do "viditelne uhlopricky 89mm" zapocitava jenom plocha pokryta pixely?

Diky.
brn
brn (114)|9.5.2004 14:59
Tak jsem zjistil, ze tady maji Toshibu e800 BT za 17.300kc vc. DPH. To je sice o tisic vic, nez iPaq, ale ma nadherny VGA display (+ pamet 128MB/64MB). Ale nevim jestli bych prekousnul tu (pod)prumernou vydrz.
alternator (16)|9.5.2004 15:37
-nerovnomerne podsvetlenie som si nevsimol, skor ten zlty nadych
-reproduktor urcite neprehlusi mestsku premavku, no na to, ze ho nevidno, hra dost dobre (nemozem prorvnavat ine zariadenia)
-ked pri prehravani MP3 dam pauzu, nepocujem ziadny sum (Koss Porta Pro), inak zvuk cez sluchadla sa mi osobne velmi paci
-ani s tym krytom na baterie by som to nevidel tragicky
-zapory: tuhy chod tlacidiel, malo pamate (tento problem mam odkedy som spoznal pocitace):) , nizka vydrz na bateriu (keby vydrzal mesiac, bol by som spokojnejsi) :)
hybo (3107)|9.5.2004 18:28
e800 bych ani neresil, v CR myslim ani nebudou, taky jsme to stahli ze shopu, je problem sehnat e400.
CarlosL (126)|10.5.2004 19:22
Alternator>

...nizka vydrz na bateriu...
Tak to si nezažil Tungsten T3. To 4150 je proti tomu elektrárna :D

Carlos
Ruka_ce4you (86)|15.5.2004 13:12
mam h4150 a muzu rict
-nerovnomernos podsvetleni sem si nevsiml
-reproduktor opravdu neni na delani diskotek. Spis zni jako maly tranzistoracek :)
-sumeni vystupu sluchatek. Mel sem tento problem, ale samo se to spravilo nevim jak
-kryt baterie se mi nevikla. Spis je problem jej oddelat :)
-ty okraje tam hold sou a stim clovek nic nenadela ale zase je cele PDA prijemne male :o)