Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Artemis s WM6 vetsi karta nez 4GB?

Sako verife (476)|9.1.2008 00:16
Od prodejce (sunny soft) jsem se dozvedel ze aby mi sli pouzivat vetsi karty tak mi staci stahnout z webu HT.com nejakej patch kterej to povoluje. Nicmene nikde to tam nemuzu najit. Nemate nekdo treba primej link?
Diky
PhSnake (872)|9.1.2008 08:17
najdes ho na xda-deve, alebo mozes pouzit moju ROM, alebo niektoru z xda-devu(touch 3.01, b'n'b....)
MilanSu (823)|9.1.2008 09:02
Záleží s jakou WM6, WM6 od T-mobile už má podporu v sobě, mám tam 6GB SDHC Sandisk bez problémů
Sako verife (476)|9.1.2008 11:43
romka je zrejme ta primo od vyrobce HTC (pokud tam teda Sunny soft necpe nejakou svoji) Kdyz mi pisnete kde to presne zjistit tak to semka pisnu presne.
Samozrejme tedka jinou romku ani resit nechci, telefon mam asi tyden a v zaruce :oops:
Ale tak do pul roka,jak se znam, budu tohle urcite resit :D (novou romku)
Jirka007 (161)|9.1.2008 23:54
Používám WM5, stačí taky nainstalovat nějaký patch, abych mohl použít kartu větší než 4GB, nebo to půjde až pod WM6? Nyní jedu na 1GB a je to desně málo :((
PhSnake (872)|10.1.2008 01:22
opat podstatne je aky OS mas! ak mas WM6, na xda-deve najdes patch pre sdhc takmer pre kazde zariadenie ktore vie rozbehat wm6, ak mas wm5 je to o stasti niektore su, ine nie. Nexcem robit reklamu(zdenek povedal ze xda-dev nie je konkurencia) ale ak nenajdes odpoved tu hladaj na xda deve.

A pokial sa pamatam na arteWM6 patch je. len treba dat na xda do searchu sdhc vo fore artemis upgrading(alebo arte wm6)

btw. trva to asi tak 45sec: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=354223&highlight=sdhc+cab
(tu diskusiu som necital ale podla nazvu threadu by to mohlo byt ono) ak nie treba skusit ine kombinacie
Sako verife (476)|10.1.2008 10:28
[QUOTE="PhSnake"]opat podstatne je aky OS mas! ak mas WM6, na xda-deve najdes patch pre sdhc takmer pre kazde zariadenie ktore vie rozbehat wm6, ak mas wm5 je to o stasti niektore su, ine nie. Nexcem robit reklamu(zdenek povedal ze xda-dev nie je konkurencia) ale ak nenajdes odpoved tu hladaj na xda deve.

A pokial sa pamatam na arteWM6 patch je. len treba dat na xda do searchu sdhc vo fore artemis upgrading(alebo arte wm6)

btw. trva to asi tak 45sec: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=354223&highlight=sdhc+cab
(tu diskusiu som necital ale podla nazvu threadu by to mohlo byt ono) ak nie treba skusit ine kombinacie
[/QUOTE]

diky moc, pochopil jsi me velice dobre.Zkusim to nainstalovat ale takovou kartu ani nemam abych to testnul. Ale kazdopadne dekuji :yes:
PhSnake (872)|10.1.2008 11:42
poriadne si pozri fora na xda-deve, mozno odpoved najdes, naco to chces instalovat ak to nemas na com testnut? Popytaj sa znamych ci nahodou nemaju taku kartu, skus ist do nejakeho obchodu mozno by si si ju mohol skusit(ja som s tym prob nemal, akurat im do Currys doniesol zakaznik rozbalenu SDHC lebo mu nesla vo fotaku)...
Sako verife (476)|10.1.2008 12:08
spise je to tak ze kdyby mi nekdo vetsi kartu koupil treba k narozeninam atd tak bych ji chtel hned pouzivat. Pak nechci abych to musel nekde na webu hledat a premyslet co s tim. Proste diky:yes:
Surgical (2364)|10.1.2008 12:20
Ale hledat někde na webu a přemýšlet není ani nic sprostého ani nic nedůstojného...
To můžeš klidně dělat, aniž by sis zadal....
Sako verife (476)|10.1.2008 12:33
[QUOTE="Surgical"]Ale hledat někde na webu a přemýšlet není ani nic sprostého ani nic nedůstojného...
To můžeš klidně dělat, aniž by sis zadal....[/QUOTE]
To mas urcite pravdu. Ale pokud clovek neumivelice dobre eng tak je mu to prd platny. Taky vetsinou neni vylozene psany jestli to pojede na urcitem vyrobku s WM atd. Proto bylo pro mne jednodussi se zeptat tady.
A myslim si ze kdyby to nekoho zase tolik obtezovalo tak by se ani nenamahal vubec to cist atd.
Naopak kdyz nekdo bude podobny patch hledat tak jej tady najde. Tak prosim moderatory/adminy o promazani tohohle pokecu a nechani pouze linku na patch.
Diky