Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Postraní gumy u 2210

Jerry Salcer (197)|7.5.2004 18:20
Zoufale volám o pomoc:evil: Mám již druhé postranice u 2210 a opět začínají puchýřky a guma se odděluje od podkladního plastu proužků. Nevíte někdo o nějaké alternativě, myslím třeba celé postranice umělé, bez té sice praktické, ale problematické gumy? Pokud možno aby to nestálo spousty dolarů:(( a dalo se to sehnat v Čechách. To je asi utopie co ? Je mi i trapné to jít podruhé reklamovat, ale co se dá dělat, když po 3 měsících to začne nanovo.
váňa (242)|7.5.2004 20:33
Problém gumových proužků u 2210 naleznete v diskuzích zde, zde a hlavně zde. Podle uživatelů pomůže přestat používat pouzdro dodané s iPAQem :!: :?
PeZ_ce4you (130)|10.5.2004 07:03
[QUOTE="Jerry Salcer"]...Je mi i trapné to jít podruhé reklamovat, ale co se dá dělat, když po 3 měsících to začne nanovo.[/QUOTE]

Mně se to trapné nezdá. Jednou jsi zákazník, který má právo na bezvadný výrobek a ne na něco, co někdo nedomyslel. Reklamuj, reklamuj, reklamuj.
Pavel Koza (4761)|11.5.2004 10:15
Souhlas, trapne, netrapne, h2210 neni zarizeni za 999Kc... A pokud to udela i napotreti, tak muzete pozadovat vraceni penez.
tjf (15)|20.5.2004 11:01
Me prave HP posila treti sadu prouzku. Premyslim, zda mam zainvestovat do tech hlinikovych sroubovacich, nebo do jineho pouzdra. Ale to originalni pouzdro mi hodne vyhovuje, ale prouzky v nem bohuzel dlouho nevydrzi. Mate nekdo toto pouzdro od HP?

Muzete doporucit?

Tomas
Jerry Salcer (197)|22.5.2004 10:45
Prodal jsem hard case od innopocket, koupil kožené pouzdro Piel Frama. Myslím si, že neopren v hard kejsu neklouže a gumy na 2210 taky ne. Vyndaváním a zandaváním se prostě gumy na ipaqu oloupají. Nejdříve mají puchýře jak od popálenin a potom se oddělí od plastového podkladu proužku. Nové proužky (mám už druhou výměnu) už nevyjíždějí nahoru jako ty původní z fabriky, ale jak říkám loupají se jako perníček. Kožené pouzdro by mohlo značně prodloužit životnost proužků, protože tam to nedrhne při manipulaci. Uvidím. Koupil bych taky kovové proužky, vapadají bombasticky, ale ne za 50 doláčů. Za polovinu určitě. Ale !!! Původní šroubky jsou chráněny samolepkou, jak by to potom bylo s uplatněním záruky:O
Sajbrt (113)|11.6.2004 15:52
Mate nekdo toto pouzdro od HP?

Muzete doporucit?

Jo, mám a můžu doporučit.
Jura
Sajbrt (113)|11.6.2004 15:57
Chlapci, chlapci. Co takhle zkusit na proužky následující :
1) sekundový lepidlo, to na přilepení :-) a nezapomeň to napřed odmastit
2) nůžky, to na ostřižení okrajů ve spodní části.

Ono se mi to nejen odlepovalo (neřád) ale taky vyskakovalo ze závěsů. Po zmíněné úpravě to vypadalo fuj ale fungovalo huj. No a pak mi poštou dodali nový proužky a já (zpozdilec) je tam dal :-). Už se začínají odlupovat :-)))))))

Jura
reditel_ce4you (206)|11.6.2004 17:05
Prouzky se budou loupat v jakemkoliv pouzdre vyzkousel jsem tri. Nic s ti neudelate.

Jinak ani po treti reklamaci Vam nevrati penize. Pry to neni hardwarova zavada :(
Jerry Salcer (197)|11.6.2004 18:27
Tak já sem právě nasadil třetí sadu proužků, jsem z toho docela vytočenej :mad: Moje 2210ka nemá ani jeden škrábanec, starám se o to někdy líp než o manželku a patřím k těm, co chtějí mít své hračky ve 100% stavu. Měl by s tím HP něco dělat, ať si nechají zhotovit třeba celoplastový nebo kovový, vždyť jak psal P.Koza to není PDA za 999Kč. Měl by někdo vlivný vyrazit do firmy HP, podpůrné petice rychle posbíráme. Nenašel jsem ještě jinou značku PDA podobných kvalit, abych změnil HW. Třeba nám pomůže Pavel K., když má teď tu protekci u HP a dali mu do ruky funglovku HP 6300:D
reditel_ce4you (206)|11.6.2004 18:54
[QUOTE="Jerry Salcer"]Tak já sem právě nasadil třetí sadu proužků, jsem z toho docela vytočenej :mad: Moje 2210ka nemá ani jeden škrábanec, starám se o to někdy líp než o manželku a patřím k těm, co chtějí mít své hračky ve 100% stavu. Měl by s tím HP něco dělat, ať si nechají zhotovit třeba celoplastový nebo kovový, vždyť jak psal P.Koza to není PDA za 999Kč. Měl by někdo vlivný vyrazit do firmy HP, podpůrné petice rychle posbíráme. Nenašel jsem ještě jinou značku PDA podobných kvalit, abych změnil HW. Třeba nám pomůže Pavel K., když má teď tu protekci u HP a dali mu do ruky funglovku HP 6300:D [/QUOTE]

Co ja si pamatuji, tak prave Pavel K. od 2210-ky brzy utekl k novejsimu modelu...
PavelR. (2184)|11.6.2004 18:59
... tak už i já - tj. první puchýř je na světě ...

PavelR.
Jerry Salcer (197)|11.6.2004 19:00
Jenže 2 sloty, displej bez žloutenky, který model nahradí 2210tku, taky jsem koukal po 4150tce, ale měl jsem možnost dát oba modely na stůl a rozsvítit:O
To by si koukal jak je 4150tka přebarvená:no: S tou žloutenkou působí ty barvy moc sytě až rozmazaně. Já vím že se ozvou ti co jí mají, jak se na to dá zvyknout a že to ani nepřijde apodobně. Jenže kdo zkusil kvalitu a výdrž 2210tky, tak by se těžko loučil kvůli pitomým proužkům.
Jerry Salcer (197)|11.6.2004 19:03
A vůbec sežeňte někdo z venku, kdo tam máte kolegy, ty kovový hezký postranice, jak byly jednou v nabídce na pdagold. Objednal bych si asi ty modré. Působí skvěle a betelně.
Pavel Koza (4761)|11.6.2004 20:42
Koukam, ze tu jsem nekolikrat zminovan:oops: Moje protekce u HP ma sve omezeni, a navic si myslim, ze i kdyby 100x chtel, stejne se o takovych krocich rozhoduje jinde nez CR.

Jedine "reseni", ktere ma napada, je reklamovat 3x a pak pozadovat vraceni penez (neodstranitelna zavada). Kdyz se pripady budou mnozit, trebas to prinuti HP k jeste vetsi akci...

P.S. Ze jsem vymenil h2210 za jinou nema nic spolecneho s jeji kvalitou, je to takova nemoc z povolani:D
Pavel Koza (4761)|11.6.2004 20:45
[QUOTE="Jerry Salcer"]Jenže 2 sloty, displej bez žloutenky, který model nahradí 2210tku, taky jsem koukal po 4150tce, ale měl jsem možnost dát oba modely na stůl a rozsvítit:O
To by si koukal jak je 4150tka přebarvená:no: S tou žloutenkou působí ty barvy moc sytě až rozmazaně. Já vím že se ozvou ti co jí mají, jak se na to dá zvyknout a že to ani nepřijde apodobně. Jenže kdo zkusil kvalitu a výdrž 2210tky, tak by se těžko loučil kvůli pitomým proužkům.[/QUOTE]

Tesat do kamene:yes: Ja uz zacinal mit strach, ze dostavam zlutej zakal, protoze ostatni se na me pripominky dost casto koukali trochu divne... Pripadne ze se ze mne stava rejpavej dedek... Kdyz se to da vedle sebe, je to neoddiskutovatelny. Proste a jasne, ty displeje JSOU DO ZLUTA:evil:
Jerry Salcer (197)|11.6.2004 21:03
Ta protekce byla míněna samozřejmě v dobrém:)) Já bych se z takového zážitku s novým strojem ještě v noci odkopával:D V elektronice nemá být člověk konzervativní, ale když najdu něco podle mých představ, myslel jsem že je to navěky a budu jenom měnit po dvou letech baterie:) Třeba až HP představí v létě novinky, tak se zamiluju do jiného modelu. Jenže to by ho museli v obchodě dávat výměnou za starý typ + příplatek 500Kč:))
ArcLite (12)|11.6.2004 21:06
Musím pochválit servisní středisko. Když jsem tam v pondelí volal tak říkaly tak 2 týdny než bočnice dojdou. Nakonec jsem je již ve středu měl na své mašince. :))
Jerry Salcer (197)|11.6.2004 21:12
Jako servis HP musím taky pochválit, stačilo zavolat a nahlásit čísla pod baterkou s tím, že si je vyměním sám, myslím že jsem posílal email, ale to kvůli adrese kam to mají poslat. Poprvé přišli proužky přímo z Holandska UPSkou domů, podruhé už z Ostravy a rychleji samozřejmě. Zřejmě se jim vyplatí mít je skladem, dokud se všichni neunavíme a nepřestanem otravovat:D Nebo než nám skončí záruka:O
PeZ_ce4you (130)|13.6.2004 22:05
[QUOTE="Jerry Salcer"]Jako servis HP musím taky pochválit, stačilo zavolat a nahlásit čísla pod baterkou s tím, že si je vyměním sám, myslím že jsem posílal email, ale to kvůli adrese kam to mají poslat. Poprvé přišli proužky přímo z Holandska UPSkou domů, podruhé už z Ostravy a rychleji samozřejmě. Zřejmě se jim vyplatí mít je skladem, dokud se všichni neunavíme a nepřestanem otravovat:D Nebo než nám skončí záruka:O [/QUOTE]

Na druhé straně je to svi..... Vzhledem k tomu, ze si kupuji pda za svoje, tak si přikupuji i carepack neboli nadstandardní službu. Ač všichni včetně hp víme, že s těmi bočnicemi někdo něco nedomyslel, tak se mě snažili na hp service line ošulit a nejraději by mi neposlali nic, když jsem trval na svém, tak mi nakonec slibili poslani /a poslali/. Pevně doufam. že se mi nepokazi třeba procesor, velky technik v HP rozhodne, že nejde o výrobní vadu a ja dostanu procesor v krabičce poštou. Když už tedy otravuju a chci za své peníze alespoň standardni službu (ač jsem si zaplatil nadstandard - k ničemu). Jak jsem byl s carepackem spokojen při minulem pda, tak jsem nyčko pěkně nas... Ne na carepack, ale na přístup hp ke svým zákazníkům.
hustej (14)|28.3.2006 07:41
Omlouvam se za vykopani tak stareho tematu, ale minulej tyden sem si tuto bazarovou masinku poridil:)
Hned mi bohuzel vyvstal problem s bocnicemi. Muze teda nekdo prosim napsat aktualni reseni tohoto problemu (daji se nekde v cr poridit kovove, lze to nejak obejit apod...)
THX za reply:yes:
Jerry Salcer (197)|28.3.2006 08:14
Zbyly mi doma černý hliníkový s pěkným postranním probráním. Stály mne 2200 Kč (doložím dokladem). Jestli chceš, tak za polovinu jsou tvoje. Musím říct, že to mé bejvalé 2210-tce moc slušelo. Trochu jsou vidět na mé recenzi zde Bočnice
Jerry Salcer (197)|28.3.2006 08:50
Ještě tady jsem našel lepší obrázek Bočnice nebo Tady
hustej (14)|28.3.2006 14:00
[QUOTE="Jerry Salcer"]Zbyly mi doma černý hliníkový s pěkným postranním probráním. Stály mne 2200 Kč (doložím dokladem). Jestli chceš, tak za polovinu jsou tvoje. Musím říct, že to mé bejvalé 2210-tce moc slušelo. Trochu jsou vidět na mé recenzi zde Bočnice[/QUOTE]
Ozvi se mi pls na icq: 260238318
hustej (14)|31.3.2006 17:58
To se k tomu nikdo jinej nevyjadri?
Krizon4 (68)|17.4.2006 11:43
Tak ja se teda vyjadrim, pred 14 dnama jsem koupil skoro novyho ipaqa 2210 z druhy ruky, je jeste pul rozku v zaruce a taky vymejslim co s bocnicema... (-: dat za ne 50 dolaru se mi moc nechce, vzhledem k tomu kolik me stal celej iPaq (-: Asi zkusim ty nove od HP, a pak uvidim, prece jenom 2210 je prima stroj, i kdyz me teda dost rozciluje ten "joystick" - palmy to maji reseno mnohem mnohem lip.
z3rg_ce4you (48)|17.4.2006 14:42
Tak ja jsem uz bohuzel prosvihnul zarucni dobu, moje blbost (predpokladam, ze ted uz mi to cesky HP neposle, co ?), ale nasel jsem jeden uk shop, kde maji originalni HP bocnice (Part# 349036-001) za cca 420,- Kc a potom chromovany za 465,-. Ted nevim do ceho mam jit, gumy, ktere by mohly po case odejit a nebo ty chromovy, ale tam se bojim, ze bude ipaq klouzat v ruce. Nemel je nekdo uz v ruce viz. www.ipaqrepair.co.uk ?
Poslat do CZ by nemel byt problem a da se pouzit i paypal ...
hustej (14)|23.4.2006 15:21
[QUOTE="z3rg"]Tak ja jsem uz bohuzel prosvihnul zarucni dobu, moje blbost (predpokladam, ze ted uz mi to cesky HP neposle, co ?), ale nasel jsem jeden uk shop, kde maji originalni HP bocnice (Part# 349036-001) za cca 420,- Kc a potom chromovany za 465,-. Ted nevim do ceho mam jit, gumy, ktere by mohly po case odejit a nebo ty chromovy, ale tam se bojim, ze bude ipaq klouzat v ruce. Nemel je nekdo uz v ruce viz. www.ipaqrepair.co.uk ?
Poslat do CZ by nemel byt problem a da se pouzit i paypal ...[/QUOTE]
HP posila bocnice i po zarucni lhute. Staci zavolat, nadiktovat adresu a SN a do tydne vam je kuryr doruci az domu...
mlok2_ce4you (24)|6.5.2006 20:04
To já to vzdal, gumy odtrhal abylo to :D . Sice to nevypadá hezky, ale funkci to nijak neovlivňuje :D . Nicméně se se mnou 2210 po pádu definitvně rozloučila a nahradí ji 4700 - kdyby jste jej někdo chtěli na díly, klidně se ozvěte ;)
ace_ce4you (7)|6.5.2006 23:54
Ja je kupoval tady http://kungs-global.com/index.php?cPath=21_22_23 a nema to chybu - vzal jsem ty modre - neklouze to, dobre se to drzi a hlavne to vypada pevne, ze to bude konecne reseni ...
hustej (14)|10.5.2006 20:42
[QUOTE="mlok2"]To já to vzdal, gumy odtrhal abylo to :D . Sice to nevypadá hezky, ale funkci to nijak neovlivňuje :D . Nicméně se se mnou 2210 po pádu definitvně rozloučila a nahradí ji 4700 - kdyby jste jej někdo chtěli na díly, klidně se ozvěte ;) [/QUOTE]
Psal sem ti SZ ohledne toho mrtveho iPAQa
Fly.boy (17)|31.8.2006 08:40
Já jsem to snad už vyřešil definitivně-sehnal jsem si nové bočnice a z těch jsem udělal formu-pak už stačí jen namíchat Epoxid, přidat do něj trochu syntetiky, aby to mělo barvu a je to-takhle se daří udělat i packy, za které to potom drží. Mám je už 1 rok a není s tím žádný problém:))
Pokud někdo máte zájem, tak zašlu fotky.....
Fly.boy (17)|6.1.2007 16:13
S někým jsem tady ty bočnice řešil po mailu a ICQ a ztratil jsem kontakt na tu osobu-tak jestli by se mohla ještě ozvat.... Díky