Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Postraní gumy u 2210

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Zoufale volám o pomoc: Mám již druhé postranice u 2210 a opět začínají puchýřky a guma se odděluje od podkladního plastu proužků. Nevíte někdo o nějaké alternativě, myslím třeba celé postranice umělé, bez té sice praktické, ale problematické gumy? Pokud možno aby to nestálo spousty dolarů( a dalo se to sehnat v Čechách. To je asi utopie co ? Je mi i trapné to jít podruhé reklamovat, ale co se dá dělat, když po 3 měsících to začne nanovo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Problém gumových proužků u 2210 naleznete v diskuzích zde, zde a hlavně zde. Podle uživatelů pomůže přestat používat pouzdro dodané s iPAQem :!: :?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Citace Původně odesláno od Jerry Salcer
    ...Je mi i trapné to jít podruhé reklamovat, ale co se dá dělat, když po 3 měsících to začne nanovo.
    Mně se to trapné nezdá. Jednou jsi zákazník, který má právo na bezvadný výrobek a ne na něco, co někdo nedomyslel. Reklamuj, reklamuj, reklamuj.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Souhlas, trapne, netrapne, h2210 neni zarizeni za 999Kc... A pokud to udela i napotreti, tak muzete pozadovat vraceni penez.

tjf tjf je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Me prave HP posila treti sadu prouzku. Premyslim, zda mam zainvestovat do tech hlinikovych sroubovacich, nebo do jineho pouzdra. Ale to originalni pouzdro mi hodne vyhovuje, ale prouzky v nem bohuzel dlouho nevydrzi. Mate nekdo toto pouzdro od HP?

Muzete doporucit?

Tomas

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Prodal jsem hard case od innopocket, koupil kožené pouzdro Piel Frama. Myslím si, že neopren v hard kejsu neklouže a gumy na 2210 taky ne. Vyndaváním a zandaváním se prostě gumy na ipaqu oloupají. Nejdříve mají puchýře jak od popálenin a potom se oddělí od plastového podkladu proužku. Nové proužky (mám už druhou výměnu) už nevyjíždějí nahoru jako ty původní z fabriky, ale jak říkám loupají se jako perníček. Kožené pouzdro by mohlo značně prodloužit životnost proužků, protože tam to nedrhne při manipulaci. Uvidím. Koupil bych taky kovové proužky, vapadají bombasticky, ale ne za 50 doláčů. Za polovinu určitě. Ale !!! Původní šroubky jsou chráněny samolepkou, jak by to potom bylo s uplatněním záruky:O

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Mate nekdo toto pouzdro od HP?

Muzete doporucit?

Jo, mám a můžu doporučit.
    Jura

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Chlapci, chlapci. Co takhle zkusit na proužky následující :
    1) sekundový lepidlo, to na přilepení :-) a nezapomeň to napřed odmastit
    2) nůžky, to na ostřižení okrajů ve spodní části.

Ono se mi to nejen odlepovalo (neřád) ale taky vyskakovalo ze závěsů. Po zmíněné úpravě to vypadalo fuj ale fungovalo huj. No a pak mi poštou dodali nový proužky a já (zpozdilec) je tam dal :-). Už se začínají odlupovat :-)))))))

Jura

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Prouzky se budou loupat v jakemkoliv pouzdre vyzkousel jsem tri. Nic s ti neudelate.

Jinak ani po treti reklamaci Vam nevrati penize. Pry to neni hardwarova zavada

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Tak já sem právě nasadil třetí sadu proužků, jsem z toho docela vytočenej Moje 2210ka nemá ani jeden škrábanec, starám se o to někdy líp než o manželku a patřím k těm, co chtějí mít své hračky ve 100% stavu. Měl by s tím HP něco dělat, ať si nechají zhotovit třeba celoplastový nebo kovový, vždyť jak psal P.Koza to není PDA za 999Kč. Měl by někdo vlivný vyrazit do firmy HP, podpůrné petice rychle posbíráme. Nenašel jsem ještě jinou značku PDA podobných kvalit, abych změnil HW. Třeba nám pomůže Pavel K., když má teď tu protekci u HP a dali mu do ruky funglovku HP 6300

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Jerry Salcer
    Tak já sem právě nasadil třetí sadu proužků, jsem z toho docela vytočenej Moje 2210ka nemá ani jeden škrábanec, starám se o to někdy líp než o manželku a patřím k těm, co chtějí mít své hračky ve 100% stavu. Měl by s tím HP něco dělat, ať si nechají zhotovit třeba celoplastový nebo kovový, vždyť jak psal P.Koza to není PDA za 999Kč. Měl by někdo vlivný vyrazit do firmy HP, podpůrné petice rychle posbíráme. Nenašel jsem ještě jinou značku PDA podobných kvalit, abych změnil HW. Třeba nám pomůže Pavel K., když má teď tu protekci u HP a dali mu do ruky funglovku HP 6300
    Co ja si pamatuji, tak prave Pavel K. od 2210-ky brzy utekl k novejsimu modelu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... tak už i já - tj. první puchýř je na světě ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Jenže 2 sloty, displej bez žloutenky, který model nahradí 2210tku, taky jsem koukal po 4150tce, ale měl jsem možnost dát oba modely na stůl a rozsvítit:O
    To by si koukal jak je 4150tka přebarvená:no: S tou žloutenkou působí ty barvy moc sytě až rozmazaně. Já vím že se ozvou ti co jí mají, jak se na to dá zvyknout a že to ani nepřijde apodobně. Jenže kdo zkusil kvalitu a výdrž 2210tky, tak by se těžko loučil kvůli pitomým proužkům.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

A vůbec sežeňte někdo z venku, kdo tam máte kolegy, ty kovový hezký postranice, jak byly jednou v nabídce na pdagold. Objednal bych si asi ty modré. Působí skvěle a betelně.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Koukam, ze tu jsem nekolikrat zminovanops: Moje protekce u HP ma sve omezeni, a navic si myslim, ze i kdyby 100x chtel, stejne se o takovych krocich rozhoduje jinde nez CR.

Jedine "reseni", ktere ma napada, je reklamovat 3x a pak pozadovat vraceni penez (neodstranitelna zavada). Kdyz se pripady budou mnozit, trebas to prinuti HP k jeste vetsi akci...

P.S. Ze jsem vymenil h2210 za jinou nema nic spolecneho s jeji kvalitou, je to takova nemoc z povolani

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 2210
    Od samsanek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-12-2006, 17:36
  2. Aky GPS pre HP 2210
    Od lubato v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-03-2006, 23:10
  3. 2210 D-pad
    Od Arius_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 25-01-2006, 18:51
  4. *.mov a 2210
    Od GROOVEMAN_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC