Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem IPAQ 4150 s ActiveSync 3.7.1 /Build 4034/

solide (33)|7.5.2004 16:31
Vlastnim IPAQ 4150 a nedari sa mi spustit ActiveSync ani cez USB, ani cez BT. Neviem v com robim chybu, lebo predtym mi to v pohode fungovalo. Ipaq sa nespoji ani s notebookom ani s PC ani cez USB ani cez Bluetooth /BT/. Ked strcim do neho synchronizacny kabel, IPAQ zacne blikat, ze sa nabija, nic ine vsak nerobi. Ked chcem synchronizovat cez BT, ktory som si presne nakonfiguroval podla clanku pana Kozu a kliknem v Ipaqu na zariadenie, tak sa mi spoji s notebookom, niekedy sa rozbehne zelene koliecko niekedy vobec nie, po chvile to vsak vypne. Neviete mi prosim poradit v com robim chybu, popripade co treba prestavit? Active sync mam nainstalovany najnovsi 3.7.1 /build 4034/, predtym mi to slapalo, teraz nie. Dakujem Jano.
P.S: Trochu si na tomto diskusnom fore pripadam podla toho hesla: "clovece pomoz si aj Boh Ti pomoze" Dal som do tejto diskusie za 3 mesiace 5 dotazov a nikdy ziadna odpoved, ktora by mi pomohla vyriesit moj problem. Asi vam davam pani tazke otazky, sorry. Co sa tyka vyssie uvedeneho mojho posledneho problemu s ActiveSync, spravil som Hard-reset doinstaloval potrebne veci a IPAQ slape a synchronizuje ako hodinky aj cez BT aj cez USB kabel. Dakujem
Pavel Koza (4761)|11.5.2004 11:01
No vite, jako autorovi techto stranek je mi lito, kdyz nekdo nenajde pomoc, ovsem to se obcas stane. Ve vetsine pripadu za to ale muze castecne i tazatel - pokud mohu pouzit Vami popisovany priklad, tak se jedna o nasledujici:

1. predtym mi to v pohode fungovalo - pred cim? Co se stalo? instalace noveho programu? Reinstalace nove verze ASync? Nebo jen tak rano prijdete do prace a ono to nefunguje?
2. Co je na desktopu za system?
3. Pokud nejaky normalni, pise to neco do event logu?
4. Pise to alespon neco do tech WCES* souboru umistenych v TEMP adresari?

Netvrdim, ze po detailnim popsani se ihned vyresi kazdy problem, ale sance se urcite zvysi.